Koolielu

Huviringid


Jõhvi Gümnaasiumi 2022/23. õa tasuta huviringid

Huviringide tunniplaan on leitav: SIIT

Ring Juhendaja Toimumisaeg
Rahvatants - noorte segarühm Taivo Aljaste E 12:45-13:20
K 16:05-17:30
Noortekoor Tanja Elken T ja/või N
söögivahetunnil
kab 106
Laulmine (solistid ja ansambel) Tanja Elken T ja K peale tunde
kab 106
Koolibänd Peeter Priks kab 106 pilliruum
Õpilasfirma Riina Vaht K 16:00-17:00
kab 201/202
Keelekohvikud
- inglise keel
- vene keel
- eesti keel
- saksa keel
JG õpetajad E-K kell 16:10
info Stuudiumis
Kooli ajaleht Erika Prave kokkuleppel
Lisakursused füüsikas
Grupp 1: JG10
Grupp 2: JG11-12
Riina Vaht üle nädala
T kell 16:00
kab 201
3x3 korvpall Reinar Hallik

spordihallis
T 19:00-20:30
K 19:30-21:00
R 15:00-16:30

Ettevalmistus matemaatika võistlusteks ja olümpiaadideks Olga Anisimova T 16:00
kab 212
Ettevalmistus ajaloo-olümpiaadiks Ljudmilla Ragilo  

Muud ringid

Ring Juhendaja Aeg
Ettevalmistuskursus matemaatikas
Grupp 1: Jõhvi Põhikooli 9. klassid
Grupp 2: Jõhvi Vene Põhikooli 9. klassid
Gr 1: õp Virve
Gr 2: õp Marina
Gr 1: K 15:30-16:15
Gr 2: N 16:20-17:05
Ettevalmistuskursus keemias
Grupp 1: Jõhvi Põhikooli 9. klassid
Grupp 2: Jõhvi Vene Põhikooli 9. klassid
õp Kristelle üle nädala
Gr 1: K 16:20-17:05
Gr 2: N 15:30-16:15
Ettevalmistuskursus füüsikas
Grupp 1: Jõhvi Põhikooli 9. klassid
Grupp 2: Jõhvi Vene Põhikooli 9. klassid
õp Riina üle nädala
Gr 1: K 16:20-17:05
Gr 2: N 15:30-16:15
Keemiaring
Jõhvi Põhikooli 6.-9. klassidele
õp Kristelle alates 2022/23. õa II poolaastast

 

 

Jõhvi Gümnaasiumi 2022/23. õa tasuta huviringid

Huviringide tunniplaan on leitav: SIIT

Muud ringid

Ring Juhendaja Aeg
Ettevalmistuskursus matemaatikas
Grupp 1: Jõhvi Põhikooli 9. klassid
Grupp 2: Jõhvi Vene Põhikooli 9. klassid
Gr 1: õp Virve
Gr 2: õp Marina
Gr 1: K 15:30-16:15
Gr 2: N 16:20-17:05
Ettevalmistuskursus keemias
Grupp 1: Jõhvi Põhikooli 9. klassid
Grupp 2: Jõhvi Vene Põhikooli 9. klassid
õp Kristelle üle nädala
Gr 1: K 16:20-17:05
Gr 2: N 15:30-16:15
Ettevalmistuskursus füüsikas
Grupp 1: Jõhvi Põhikooli 9. klassid
Grupp 2: Jõhvi Vene Põhikooli 9. klassid
õp Riina üle nädala
Gr 1: K 16:20-17:05
Gr 2: N 15:30-16:15
Keemiaring
Jõhvi Põhikooli 6.-9. klassidele
õp Kristelle alates 2022/23. õa II poolaastast

 

 

Ring Juhendaja Toimumisaeg
Rahvatants - noorte segarühm Taivo Aljaste E 12:45-13:20
K 16:05-17:30
Noortekoor Tanja Elken T ja/või N
söögivahetunnil
kab 106
Laulmine (solistid ja ansambel) Tanja Elken T ja K peale tunde
kab 106
Koolibänd Peeter Priks kab 106 pilliruum
Õpilasfirma Riina Vaht K 16:00-17:00
kab 201/202
Keelekohvikud
- inglise keel
- vene keel
- eesti keel
- saksa keel
JG õpetajad E-K kell 16:10
info Stuudiumis
Kooli ajaleht Erika Prave kokkuleppel
Lisakursused füüsikas
Grupp 1: JG10
Grupp 2: JG11-12
Riina Vaht üle nädala
T kell 16:00
kab 201
3x3 korvpall Reinar Hallik

spordihallis
T 19:00-20:30
K 19:30-21:00
R 15:00-16:30

Ettevalmistus matemaatika võistlusteks ja olümpiaadideks Olga Anisimova T 16:00
kab 212
Ettevalmistus ajaloo-olümpiaadiks Ljudmilla Ragilo