Tunnustamine

Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kordlink opens on new page

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

2023/24. õa
I POOLAASTA (september - detsember 2023)

Neidude arvestuses
1. koht
Anna Krivošei
2. koht
Irena Stankevitš
3. koht
Maria Gavrenkova

Noormeeste arvestuses
1. koht
Joonas Nurgamaa
2. koht
Nikolas Lahno
3. koht
Laur Palmet

08.09.2023, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks

õp Priit Palmet
10.-12.kl arvestuses meeskondlik 1. koht võistkond "88"
Timofei Kolpakov
Norbert Feldman
Aleksei Semitšev
Elmar Morel

22.09.2023, Kohtla-Järvel

"Mis? Kus? Millal?"
30. hooaja 1. mäng

Korraldaja: Mälumänguklubi Erudiit
Saalimängus
meeskondlik 1. koht võistkond "88"
Timofei Kolpakov
Norbert Feldman
Aleksei Semitšev
Elmar Morel

22.09.2023, Kohtla-Järvel

"Brein-ring"
30. hooaja 1. mäng

Korraldaja: Mälumänguklubi Erudiit
Tubli osalemine
Arina Šmailo
Ott-Marti Vainura
Ringa Palmiste

29.09.2023, Raplas

Riigigümnaasiumide tõlkevõistlus "Rabavad read"

Korraldaja: Rapla Gümnaasium

õp Oksana Nazarova
õp Inna Linde
õp Galina Kolganova

Meeskondlik
2. koht
Stepan Karhanin
Artjom Kuznetsov
Akim Sutškov
Romek Tarto
Karl Aasamets
Joel Vahtras
Kert Vassiljev
Roman Nikonorov

03.10.2023, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Meeskondlik 3. koht gümnaasiumi arvestuses
Sandra Seppenen
Siim Kalle
Grete Paalmets
Risto-Steven Kriisk

11.10.2023, Kohtla-Järvel

Arukate Õpilaste Akadeemia 2023/24
I mäng

õp Riina Vaht

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon, osales 9 meeskonda

45. koht
Jana Šutova

61. koht
Raphael Van Den Bosch

120. koht
Arseni Ostrouhhov

121. koht
Nikita Kazakov

11.10.2023, veebis

Viktoriin "Valge bioloogia"

Korraldaja: TÜ Teaduskool
258 osalejat

õp Kai Habakukk
õp Liina Kollo

1. koht
Joonas Nurgamaa
2. koht
Karel Vähk

12.10.2023, Vokas

ANM murdmaajooksus (3 km)

õp Priit Palmet
Tubli osalemine
Katariina Soolep

oktoober 2023

Tiina Tammani mõttekonkurss

õp Dea Proode
1. koht
Margareth Pärnpuu
2. koht
Anna-Liisa Otti
3. koht
Erena Kozlova
4. koht
Roz Mariel Spiridonova
5. koht
Alisa Brenkina

1.-31. oktoober 2023

Sügissammud (FitSphere) raames:
Jõhvi Gümnaasiumi sammuvõistlus

 
Tubli osalemine
Katariina Soolep

oktoober-november 2023

RaRa esseekonkurss "Keerame uue lehe"

õp Dea Proode
10.-12.kl arvestuses meeskondlik 1. koht võistkond "88"
Timofei Kolpakov
Norbert Feldman
Aleksei Semitšev
Elmar Morel

03.11.2023, Kohtla-Järvel

"Mis? Kus? Millal?"
30. hooaja 2. mäng

Korraldaja: Mälumänguklubi Erudiit
Meeskondlik 1. koht
ja
Saalimängus
meeskondlik 1. koht võistkond "88"
Timofei Kolpakov
Norbert Feldman
Aleksei Semitšev
Elmar Morel

03.11.2023, Kohtla-Järvel

"Brein-ring"
30. hooaja 2. mäng

Korraldaja: Mälumänguklubi Erudiit
Tubli osalemine
Arseni Ostrouhhov
Jelizaveta Iškina
Nikita Kazakov

03.11.2023, Narvas

Ida-Viru roheliste ideede konkurss

Korraldaja: Tartu Ülikooli Skytte instituut, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu, TÜ Narva Kolledži, Ida-Virumaa aktiivsete Noorteparlament

õp Monika Ojarand

Meeskondlik
3. koht
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Paul Pärt 
Mathew William Trenholm
Andreas Sandvik

09.11.2023, Kohtla-Järvel

"Mooli päev"

Korraldaja: TalTech Virumaa Kolledž

10 võistkonda Ida- ja Lääne-Virumaa koolidest

õp Pille Ers

Tubli osalemine bändi koosseisus
Norbert Feldman

09.11.2023, Kose

KooliRock 2023

Korraldaja: Kose Gümnaasium

Meeskondlik 
4. koht
Andreas Sandvik
Paul Pärt
Ott-Marti Vainura
Sandra Seppenen

Meeskondlik 
6. koht
Aleksei Semitšev
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Marks Vilanskis

11.11.2023, Rakvere

Virumaa matemaatikavõistlus

õp Virve Rääsk
õp Žanna Arganova
Gümnaasiumiarvestuses
meeskondlik
2. koht
Aleksandr Dorofejev
Samira Mamedguseinova
Arseni Ostrouhhov
Nikita Kazakov

15.11.2023, Kiviõli

Arukate Õpilaste Akadeemia 2023/24 II mäng

Korraldaja: Loodusteaduste ainesektsioon

Osales 9 meeskonda

õp Riina Vaht

Tubli osalemine
Riina Aksjonova
Alisa Rodionova
Darja Nigul
Aleksandr Potapov

15.11.2023, veebis

Kodanikupäeva XXII esseekonkurss "Kui Sina ei lähe valima, siis valitakse Sinu eest"

Korraldaja: Minu Riik koostöös Euroopa Parlamendi Eesti büroo ja Euroopa Komisjoni Eesti esindusega

õp Irina Jekimenko

20. koht
Alisa Rodionova

16.11.2023, veebis

Best in English

24 434 osalejat 702st koolist / 34st riigist

õp Inna Linde

Tubli osalemine
Maria Saveljeva

17.11.2023, Toilas

Etluskonkurss "Meri. Meri! Meri?"

Korraldaja: Toila Gümnaasium

õp Dea Proode

10.-12. klasside arvestuses
1. koht
Maria Saveljeva
2. koht
Sofja Barchan
eripreemia
Jelizaveta Žarkova

19.11.2023, Jõhvis

Jõhvi Balletifestivali IV joonistusvõistlus "Balleti ja tööstuse uus ajastu"

Korraldajad: Jõhvi Kontserdimaja, Viru Keemia Grupp

õp Tairi Karafin

Tubli osalemine
Airi Illopmägi
Karola Purgats
Kamille Kippar

29.11.2023, Jõhvis

Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Dea Proode

1. koht
Maria Saveljeva

3. koht
Arina Šmailo

Tubli osalemine
Afina Maharramova

02.12.2023, veebis

XIII üleriigiline ilukirjandusliku tõlke konkurss

Korraldaja: Vene keele ja kirjanduse õpetajate liit

õp Oksana Nazarova

Gümnaasiumi arvestuses
meeskondlik 1. koht
Andreas Sandvik
Mathew William Trenholm
Marily Lätt
Ott-Marti Vainura

06.12.2023, Narvas

Arukate Õpilaste Akadeemia 2023/24
III mäng

Korraldaja: Loodusteaduste ainesektsioon

õp Riina Vaht

Meeskondlik I koht füüsikas
Georgi Svereniak
Platon Fokin
Anastassia Bogdanova
Mihail Mitin
Imant Solomin
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Mathew William Trenholm
Diana Lodjagina
Ott-Marti Vainura

Meeskondlik I koht keemia
Stepan Karhanin
Anna Mihhailova
Ilja Kisseljov
Samira Mamedguseinova
Paul Pärt
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Mathew William Trenholm
Marily Lätt
Ott-Marti Vainura

Meeskondlik I koht matemaatikas
Aleksei Semitšev
Andreas Sandvik
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Paul Pärt
Samira Mamedguseinova
Aleksandr Dorofejev
Marks Vilanskis
Ott-Marti Vainura
Marily Lätt

12.12.2023, Kohtla-Järvel

Viie Kooli Võistluse Ida-Virumaa eelvoor

Osalesid Ida-Viru RGd

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

õp Pille Ers
õp Irja Kivimägi

õp Anneli Salmistu
õp Julija Zõkina
õp Maarika Uudeküll
õp Marina Morozova
õp Virve Rääsk
õp Žanna Arganova

 

Meeskondlik 1. koht
Anastassia Bogdanova
Platon Fokin
Samira Mamedguseinova
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov

14.12.2023, Kohtla-Järvel

Inseneripäev

Korraldaja: Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa Kolledž

õp Monika Ojarand

Ära märgitud tööd
Krislin Küüsmaa
Elizaveta Sirkunen
Ilona Valk
Jekaterina Tšumakova
Sofja Barchan
Alisa Rodionova
Uljana Juskova
Marika Narnitskaja
Samira Mamedguseinova

detsember 2023

JG jõulukaardi konkurss

õp Tairi Karafin
II POOLAASTA (jaanuar - juuni 2024)

176. koht
Ariadna Kaljusaar

Tubli osalemine 
Andreas Sandvik
Georgi Svereniak
Bohdan Serbyn
Mathew William Trenholm
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov

10.01.2024, veebis

Füüsikaviktoriin "Kajakas"

Korraldaja: TalTech Olümpiaadikool

Osalejaid: 442

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

Tubli osalemine,
kutsutud lõppvooru
Afina Maharramova
Aleksandr Potapov
Anastassia Andrejeva

Tubli osalemine
Diana Lodjagina
Ljudmila Afonskaja
Aleksandra Shvetcova
Anastassia Rjabušenko

10.01.2024, veebis

Vene keel emakeelena (vene kirjandus) olümpiaadi eelvoor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Oksana Nazarova
õp Irina Jekimenko

Meeskondlik 5. koht füüsikas
Mathew William Trenholm
Arseni Ostrouhhov

Ida-Viru võistkonna parim 11. klasside füüsika ülesannete lahendaja
Mathew Wiliiam Trenholm

Meeskondlik 5. koht keemias
Samira Mamedguseinova
Ott-Marti Vainura

11.-12.01.2024, Nõos

Viie Kooli Võistluse lõppvõistlus

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

õp Pille Ers

Gümnaasiumi arvestuses
meeskondlik 1. koht
Tristan Tõkke
Ariadna Kaljusaar
Paul Pärt
Katariina Soolep

17.01.2024, Iisakus

AÕA 4. mäng

Korraldaja: MTÜ LoTAS

õp Riina Vaht

10. klasside arvestuses
1. koht
Anna Mihhailova
2. koht
Polina Kuzmenko
3. koht
Platon Fokin

11. klasside arvestuses
1. koht
Jekaterina Išunina
2. koht
Dmitry Moroz
3. koht (jagamisele)
Julia Fomina
Sofja Barchan

12. klasside arvestuses
1. koht
Elena Lukiyanovich
2. koht
Uljana Bobõljova
3. koht
Anastassia Rjabušenko

17.01.2024, Jõhvi Gs

Koolisisene eesti keele kui teise keele olümpiaad

Korraldaja: JG eesti keele ainevaldkond

õp Ulvi Vilumets
õp Jelena Jakovleva
õp Olga Orlenko
õp Maie Jõemaa

Gümnaasiumi arvestuses
1. koht
Sofja Krjatalova
2. koht
Diana Lodjagina
3. koht
Stepan Karhanin
4. koht
Jekaterina Tšumakova
5. koht
Arseni Ostrouhhov

19.01.2024, veebis

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk

B1-kategoorias
1. koht
Jaanika Sallaste
2. koht
Sten Salla
3. koht
Oliver Štrik

B2-kategoorias
1. koht
Katariina Soolep
2. koht
Elina Reinsalu
3. koht
Sabina Vjazitskaja
4. koht
Marjana Tjuljukov
5. koht
Milena Bratšun
6. koht
Ariadna Kaljusaar
7. koht
Evangelina Spiridenko
8. koht
Theresa Tohver

25.01.2024, veebis

Vene keele kui võõrkeele olümpiaadi piirkondlik voor

õp Maria Derbneva
õp Oksana Nazarova
õp Jelena Manuilovitš

10. klasside arvestuses
6. koht
Kärolin Jakimainen-Põld
7. koht
Darja Gorski
14. koht
Markus Smorodin

11. klasside arvestuses
1. koht
Paul Pärt
3. koht
Lisann Metsla
6. koht
Kamille Kippar
15. koht
Jolan Aas

12. klasside arvestuses
1. koht
Marily Lätt
4. koht
Ringa Palmiste
5. koht
Kaili Linnasmäe

26.01.2024, veebis

Emakeeleolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Maie Marks
õp Dea Proode
õp Erika Prave

10. klasside arvestuses
1. koht
Anna Mihhailova
3. koht
Polina Kuzmenko

11. klasside arvestuses
1. koht
Jekaterina Išunina
2. koht
Dmitry Moroz
3. koht
Julia Fomina

12. klasside arvestuses
1. koht
Uljana Bobõljova
3. koht
Alisa Rodionova

31.01.2024, Jõhvis

Eesti keele kui teise keele olümpiaadi piirkondlik voor 

Korraldaja: Ida-Viru maakondlik ainesektsioon

õp Jelena Jakovleva
õp Ulvi Vilumets
õp Veronika Tohver

10. klasside arvestuses
3.-7. koht
Aleksei Semitšev
Georgi Svereniak
9. koht
Sandra Vaštšilko
11. koht
Veronika Gornova
13. koht
Sofia Germ
14. koht
Valeria Mihhaltšuk
15.-18. koht
Anastassia Bogdanova
Jelena Golubnitšija
Anna Krivošei

11. klasside arvestuses
1. koht
Nikita Kazakov
3.-6. koht
Natali Žogal
Jelizaveta Žarkova
Aleksandr Dorofejev
Dmitry Moroz
7. koht
Varvara Fedossova
8. koht
Sofja Krjatalova
9. koht
Mathew William Trenholm
10. koht
Diana Lodjagina

31.01.2024, Kohtla-Järvel

Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Anneli Salmistu
õp Žanna Arganova
õp Julija Zõkina

Neidude arvestuses
Meeskondlik 1. koht
Anželika Jürgens
Jolan Aas

Noormeeste arvestuses
Meeskondlik 2. koht
Karl Aasamets
Kusti Kilk
Marks Vilanskis
Joel Vahtras

31.01.2024, Kohtla-Järvel

3x3 korvpall

Korraldaja: Koolispordiliit

õp Priit Palmet

Tubli osalemine
12.b klassi õpilased

01-02/2024, veebis

Presidendi mõttetalgud "Kas ma Eestit unes nägin?"

õp Dea Proode
10.-12. klasside arvestuses
1. koht
Maria Saveljeva

01.02.2024, Jõhvis

XXII Ida-Virumaa õpilasetlejate konkurss

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Dea Proode

Tubli osalemine,
kutsutud lõppvooru
Kamille Kippar
Karola Purgats
Iris Puusepp

01.02.2024, veebis

Eesti kirjanduse võistluse "Rändaja" eelvoor

Korraldaja: Eesti Emakeeleõpetajate Selts

õp Dea Proode

Juunioride, 9.-10.kl arvestuses
11.-13. koht
Andreas Sandvik

04.02.2024, Tartus

Informaatikaviktoriin Kobras lõppvoor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Airika Andruse

10. klasside arvestuses
1. koht
Tomas Anders
2. koht
Georgi Svereniak
3. koht
Maria Samusseva

11. klasside arvestuses
1. koht
Diana Danilina
2. koht
Paul Pärt

Tubli osalemine
Stepan Karhanin
Maia Andrejeva
Sandra Vaštšilko
Liana Prokopenkova
Mathew William Trenholm
Ilja Kisseljov
Daniil Semjonov
Ott-Marti Vainura
Katariina Soolep
Viktoria Bessilkina
Artur Matskevitš

07.02.2024, Kohtla-Järvel

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Pille Ers
õp Irja Kivimägi

10.-12. klasside arvestuses
1. koht
Arseni Ostrouhhov
2. koht
Mathew William Trenholm
3. koht
Andreas Sandvik

10. klasside arvestuses
1. koht
Andreas Sandvik
2. koht
Georgi Svereniak
3. koht
Anastassia Bogdanova

11. klasside arvestuses
1. koht
Arseni Ostrouhhov
2. koht
Mathew William Trenholm
3. koht
Nikita Kazakov

09.02.2024, Kohtla-Järvel

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

11. klasside arvestuses
15. koht
Paul Pärt

09.-10.02.2024, Tartus

Emakeeleolümpiaadi vabariiklik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Erika Prave

Gümnaasiumi arvestuses
3. koht
Ilja Kisseljov
4. koht
Allan Mesilane

10.02.2024, Kohtla-Järvel

Muusikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Tanja Elken

Gümnaasiumi arvestuses
1. koht
Jelizaveta Žarkova
2. koht
Arina Talja

10.02.2024, Jõhvis

Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: Kunstihariduse Ühing

õp Tairi Karafin

Meeskondlik 3. koht
Jegor Fjodorov
Albina Lobanova
Milena Kazatšenko
Emilia Pärtna

13.02.2024, Kohtla-Järvel

Maakondlik vene keele kui võõrkeele võistlus "Eestimaa"

Korraldaja: IVOL
Osales: 7 võistkonda

õp Oksana Nazarova
õp Jelena Manuilovitš

Gümnaasiumi arvestuses
1. koht
Ken Kristjan Prunbach
2. koht
Andre Nurkma
3. koht
Martin Oliver Visnapuu

Tubli osalemine
Stepan Karhanin
Airi Illopmägi
Tanel Piiskoppel

13.02.2024, veebis

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Monika Ojarand

Gümnaasiumi arvestuses
meeskondlik 2. koht
Georgi Severnjak
Anastassia Bogdanova
Mihail Mitin
Diana Danilina

14.02.2024, Sillamäel

AÕA 2023/24 V mäng

Korraldaja: MTÜ LoTAS

õp Riina Vaht

Gümnaasiumi arvestuses
Teema: Külm sõda

4. koht
Siim Kalle
7. koht
Timofei Kolpakov
8. koht
Stenver Dietrich
11. koht
Arseni Ostrouhhov
15. koht
Jekaterina Rogožina
17. koht
Viktoria Lyude
19. koht
Sandra Seppenen
25. koht
Marek Kübarsepp
26. koht
Johanna Mai Puss

16.02.2024, veebis

Ajaloo-olümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Leigi Molodõk
õp Tanel Kiislar
õp Kalle Pärt
õp Ljudmilla Ragilo

Tunnustus
Natali Žogal

02/2024, veebis

Fotokonkurss "Hea tegu"

Korraldaja: Ameerika keskus TalTechis

õp Tairi Karafin

Eripreemia
Katariina Soolep

Eripreemia
Ringa Palmiste

03/2024

Kirjavõistlus "Kiri küüditatule"

Korraldaja: Eesti Mälu Instituut

õp Dea Proode
õp Leigi Molodõk

Grand Prix
solistide seas
Afina Maharramova

02.03.2024, Tammikus

Ida-Virumaa vokaalansamblite ja solistide päev

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus, Tammiku rahvamaja

õp Tanja Elken

Gümnaasiumi arvestuses
3. koht
Aleksandr Potapov
6. koht
Afina Maharramova
7. koht
Anastassia Andrejeva

04.03.2024, Tartus

Vene keel emakeelena (vene kirjandus) olümpiaadi lõppvoor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Irina Jekimenko
õp Oksana Nazarova

Gümnaasiumi arvestuses
4. koht
Anna Mihhailova
5. koht
Kirill Janovski
8. koht
Maia Andrejeva
9. koht
Tristan Tõkke
11. koht
Maria Samusseva

07.03.2024, Kohtla-Järvel

Majandusolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: JA Eesti

õp Leili Metsatalu

B1-kategoorias
2. koht
Jaanika Sallaste

B2-kategoorias
1. koht
Milena Bratšun
5. koht
Sabina Vjazitskaja
7. koht
Theresa Tohver
9. koht
Katariina Soolep
10. koht
Ariadna Kaljusaar
11. koht
Evangelina Spiridenko
13. koht
Marjana Tjuljukov

12.03.2024, Tallinnas

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi lõppvoor

Korraldaja: Tallinna Ülikool, TÜ Teaduskool

õp Oksana Nazarova
õp Maria Derbneva

Tubli osalemine I voorus, edasipääs II vooru
Andreas Sandvik
Timofei Kolpakov

Tubli osalemine I voorus
Sandra-Leen Kallavus
Albina Lobanova
Evangelina Spiridenko
Riina Aksjonova
Maia Andrejeva
Anastassia Bogdanova
Stepan Karhanin
Sander Latkin
Aleksei Semitšev
Georgi Svereniak
Alan Villo

13.03.2024, veebis

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Pangea, I voor

õp Virve Rääsk
õp Anneli Salmistu
Meeskondlik
2. koht
Theresa Tohver
Jegor Fjodorov
Alisia Kižlo
Milena Kazatšenko
Albina Lobanova

14.03.2024, veebis

Üle-Eestiline intellektuaalmäng "Tuutav ja tundmatu Eesti" 2024

Korraldaja: Narva linna ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajad
Osales 10 võistkonda

õp Oksana Nazarova

10. klasside arvestuses Eesti õpilaste seas
1. koht
Andreas Sandvik
2. koht
Timofei Kolpakov

19.03.2024, veebis

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Pangea, II voor

õp Virve Rääsk
õp Anneli Salmistu
Meeskondlik
4. koht
Riina Aksjonova
Siim Kalle
Karola Purgats
Romek Tarto

20.03.2024, Jõhvis

AÕA 2023/24 - VI mäng

Korraldaja: MTÜ LoTAS

õp Riina Vaht

B1-kategoorias
1. koht
Emilia Pärtna

B2-kategoorias
1. koht
Darja Nikitina

21.03.2024, Kohtla-Järvel

Maakondlik etlejate konkurss "Kodumaa"

Korraldaja: Ida-Virumaa vene keele kui võõrkeele õpetajate selts, IVOL

õp Jelena Manuilovitš
õp Maria Derbneva

Juunior vanuseklassis
1. koht koolis / 129. koht riigis
Aleksei Semitšev
4. koht koolis / 752. koht riigis
Riina Aksjonova
6. koht koolis
Timofei Kolpakov
7. koht koolis
Stepan Karhanin
8. koht koolis
Georgi Svereniak
9. koht koolis
Maria Samusseva
13. koht koolis
Anastassia Bogdanova

Student vanuseklassis
1. koht koolis / 150. koht riigis
Arseni Ostrouhhov
2. koht koolis / 257. koht riigis
Zakhar Karyagin
3. koht koolis / 352. koht riigis
Paul Pärt
5. koht koolis / 519. koht riigis
Nikita Kazakov
9. koht koolis 
Julia Fomina
11. koht koolis
Ilja Kisseljov
13. koht koolis
Dmitry Moroz
14. koht koolis
Margaret Halimejeva
18.-20. koht koolis 
Mathew William Trenholm 
Allan Mesilane
 

21.03.2024, Jõhvis

Matemaatikavõistlus Känguru

Korraldaja: TÜ Teaduskool
Student vanuseklassis koolist 22 võistlejat, üleriigiliselt 1202 osalejat

õp Julija Zõkina

Meeskondlik 
1. koht
Anastassia Bogdanova
Tatjana Zolina
Milana Ots
Anna-Liisa Otti
Janelle Meeru
Brita Piirsalu
Karolin Moor

27.03.2024, Narvas

Ida-Virumaa koolinoorte võrkpall

Korraldaja: Ida-Virumaa Spordiliit

õp Eliise Oras

Tubli osalemine
Kamille Kippar
Iris Puusepp
Sandra Seppenen

06.04.2024, Tallinnas

Üleriigiline eesti kirjanduse võistlus "Rändaja", lõppvoor

Korraldaja: Eesti Emakeeleõpetajate Selts
11.-12. klasside arvestuses osales 18 võistkonda

õp Dea Proode

1. koht
Jelizaveta Žarkova

13.04.2024, Kiviõlis

Ida-Viru maakondlik inglise keele olümpiaad

Korraldaja: Ida-Virumaa inglise keele ainesektsioon
Gümnaasiumiarvestuses
meeskondlik 2. koht
Ott-Marti Vainura
Marily Lätt
Mathew William Trenholm
Andreas Sandvik

17.04.2024, Rakveres

AÕA 2023/24 lõppmäng

Korraldaja: MTÜ LoTAS
Piirkondade 13 parimat meeskonda

õp Riina Vaht

Nooremas vanuserühmas
meeskondlik 27. koht
Andreas Sandvik
Jaroslav Melnikov
Sandra Vaštšilko
Imant Solomin
Maksim Karpov

Vanemas vanuserühmas
meeskondlik 20. koht
Allan Mesilane
Natali Žogal
Jelizaveta Žarkova
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov

19.04.2024 Tallinnas

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Naboj

õp Virve Rääsk
õp Anneli Salmistu
õp Julija Zõkina
õp Maarika Uudeküll
õp Žanna Arganova
Grand Prix auhind
Julia Fomina
Evelina Loorand
Anna Poljatšihhina

29.04.2024 Kohtla-Nõmmel

IDA IDUIDEE 2024 õpilasfirmade konkurss

Korraldaja: Hariduskopter

õp Riina Vaht

Gümnaasiumiastmes
17.-18. koht
Jelizaveta Žarkova
27. koht
Arina Talja

04.05.2024 Tartus

Kunstiolümpiaadi vabariiklik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool, Kunstihariduse Ühing

õp Tairi Karafin

M 800 m jooks
1. koht 
Joonas Nurgamaa
3. koht
Stepan Karhanin

M kõrgushüpe
1. koht
Joonas Kõrvoja

M kaugushüpe
1. koht
Joonas Nurgamaa

M kuulitõuge
2. koht
Karl Aasamets

N kõrgushüpe
1. koht
Anastassia Bogdanova

N kaugushüpe
2. koht
Anastassia Bogdanova
3. koht
Alisia Kižlo

N kuulitõuge
2. koht
Jane Seli

07.05.2024, Jõhvis

Ida-Virumaa koolinoorte kergejõustikuvõistlused

õp Priit Palmet
õp Eliise Oras

16-17a vanuserühmas
2. koht
Afina Maharramova
3. koht
Lisann Metsla

Tubli osalemine
Ksenija Klimenkova

11.05.2024, Jõhvis

Jõhvi Laulukevad 2024

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Tanja Elken

2. koht
Denis Sterlikov

13.05.2024, Narvas

Street Workout (jõuharjutuste võistlus)

Korraldaja: IVSL

õp Priit Palmet

 

 

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2023/24. õppeaasta
Virumaa Eesti Hariduse Selts
"Aasta eesti keele edendaja 2023"
Jõhvi Gümnaasium
Virumaa Eesti Hariduse Selts
eriauhind Eesti kirjanduskultuuri edendamise eest 2023
Dea Proode
Virumaa Eesti Hariduse Selts
tunnustus Ukraina õpilastele eesti keele õpetamise eest
Hulda Lepisk
MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused
Ettevõtlik Kool: ettevõtliku õppe baastase
 
2022/23. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2023"Leigi Molodõk
Julia Pahk
Veronika Tohver
Maarika Uudeküll
Leili Metsatalu

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2023"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta tugispetsialist 2023"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2023"Maria Derbneva
Priit Palmet
Erika Prave

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2023"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta õppeasutuse juht 2023"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Tatjana Ait
Jõhvi Vallavalitsuse haridustöötajate tunnustus 2023Hulda Lepisk
Ulvi Vilumets
Riina Vaht
Žanna Arganova
Virumaa Eesti Hariduse Selts
"Aasta eesti keeles õpetava aineõpetaja 2022" nominent
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi valla tunnustus 2022. a silmapaistvatele kodanikeleTatjana Ait
Natalja Šabartšina
Erika Prave
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2023"Ave Pae
2021/22. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022"Inna Linde
Kai Habakukk
Maarika Uudeküll
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" ÕE hääletuselJulia Pahk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2022"Julija Kovaltšuk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2022"Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2022"Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2022"Kristelle Kaarmaa
Jõhvi valla "Haridustäht 2022"Jelena Jakovleva
Erika Koppel
Žanna Arganova
Kristelle Kaarmaa
Erika Prave
Üle-eestiline hariduse edulugude konkurss "Õppimine on põnev" finalist"JG katuseterrassi projekti" juhendaja 
Riina Vaht
2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021"Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletuselJelena Jakovleva

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta tugispetsialist 2021"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021"Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021"Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021"Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020"Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020"Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020"Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020"Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020"Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019"Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019"Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019"Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018"Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018"Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018"Tatjana Ait

 

Avaldatud 28.02.2018. Viimati muudetud 23.05.2024.