Veebiviktoriin „Noored Euroopa metsades“

Loomise kuupäev 02.04.2019

Rahvusvaheline viktoriin “Noored Euroopa metsades” on suunatud õpilastele vanuses 15 kuni 19. Võistluse käigus omandatakse teadmisi Euroopa riikide looduse ja metsanduse kohta. Käsitletakse näiteks säästvat metsade majandamist, elurikkust, metsade kaitset, metsapoliitikat jm.

Viktoriini küsimused tuginevad metsandust puudutavatele üldteadmistele ning õppematerjalidele (inglise keeles), mis on koostatud võistlusel osalevate riikide poolt.

Viktoriini esimene osa toimus veebipõhiselt ning meie koolist osales selles viis kolmeliikmelist võistkonda. Võistkondadesse kuulusid: Adriana Alliku, Brigita Kasemets, Kristjan Aun, Hendrik Viimsalu, Oliver Villers, Robert Soidla, Pirgit Tiislär, Melani Nõlvak, Laura-Liis Sootalu, Jekaterina Murašina, Janika Velmar, Moona Kilk, Anne-Maria Jazõkov, Marika Brenkina, Anna Kisseljova.

Sel korral võistlejad küll järgmisesse vooru edasi ei pääsenud, kuid uusi teadmisi Eesti ja Euroopa metsandusest andis viktoriin kindlasti. Kas teie teate, mis puust on ehitatud Ruhnu vana puukirik?

Õpilasi juhendas bioloogiaõpetaja Liina Kollo

Foto: Metsaseltsi kodulehelt http://www.metsaselts.ee/noored-euroopa-metsadeslink opens on new page Pildil on kujutatud “Noored Euroopa metsades” logo.

Viimati muudetud 02.04.2019.