Rebaste kiibistamine 2020

Loomise kuupäev 12.10.2020

8. oktoobril algas meie koolis rebaste kiibistamine, kus JG12 õpilased võtsid värsked õpilased enda hoole alla. Sellel aastal osales JG10 õpilastest 102. Kiibistamine kestas 2 päeva, mis olid täis lõbusaid ülesandeid ja väikeseid väljakutseid meie suure koolipere uute armsate liikmete jaoks.

Esimese päeva hommikul kohtusid rebased enda kaheteistkümnendikuga. Abituriendid valmistasid ette kostüümid ja huvitavad ülesanded. Mõlemal päeval käisid meie rebased õues võimlemas. Vahetundides tegid nad erinevaid füüsilisi katseid, tantsisid, laulsid, osalesid konkurssidel, et saada veelgi ilusamateks ja tugevamateks. Rebased sõid 12. lennuga, see ei olnud väga lihtne nende jaoks, kuid süüa nad ikkagi said. Kahe päeva jooksul kehtisid rebastele ka mõned reeglid, mille täitmisega said nad väga ilusasti hakkama.

Teisel päeval kaunistasid suurt vahetundi ägedad showcase’d. 10. klasside õpilased valmistasid ette hämmastavaid etteasteid. 10.a klassi õpilase Kirilli salto sai ürituse meeldejäävaks lõpuakordiks. Kõik klassid osalesid aktiivselt ning kinkisid kooliperele palju positiivseid emotsioone.

Oma mõtteid rebaste kiibistamise kohta jagasid mõned 10. klasside õpilased, kes mainisid, et need kaks päeva olid ühed kõige eredamatest hetkedest. Selle aasta rebastele meeldis väga võimalus natuke tantsida vahetundide ajal. 10.c klassi õpilane Katrin-Liis ütles: “Meeldisid individuaalsed, ennustamatud ülesanded, mis tekitasid palju elamusi. Eriti põnev oli esineda ja vaadata teiste ettekandeid, sest need avavad talente.”

JG12 tänab südamlikult rebaseid aktiivselt osalemast ning soovib edukaid ja sisukaid koolipäevi. Nüüd olete ametlikult saamas oma tuleviku arhitektiks!

 

Jacek Uustalu pildid leiad siitlink opens on new page.

Dana Kalašnikova pildid leiad siitlink opens on new page.

Kadri Keerme fotod leiad siitlink opens on new page.Ksenia Koveiko 

12.c klassi õpilane

 

 

Viimati muudetud 12.10.2020.