Meditsiini mooduli õpilased õppekäigul Eesti Tervishoiu Muuseumis ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis

Loomise kuupäev 18.10.2019

JG11 „Meditsiini ja keemia“ mooduli õpilased osalesid neljapäeval, 17. oktoobril õppekäigul Eesti Tervishoiu Muuseumis ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis.

Muuseumi külastus osutus tänu meeldivatele ja väga asjatundlikele giididele huvitavaks ja harivaks. Õpilased said läbi erinevate tegevuste paremini tundma õppida oma keha ning ehk ka innustust, kuidas parimal viisil oma tervise eest hoolt kanda.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli külastus avardas kõigi silmaringi ja oli eriti huvipakkuv nendele noortele, kes tulevikus soovivad oma elukutse meditsiiniga siduda.

Tudengitega vahetult vesteldes saime ettekujutuse sellistest erialadest nagu tegevusterapeut ja terviseedendaja. Kindlasti jäi õhku veel palju küsimusi ja nendele saab vastust leida kooli kodulehelt: https://www.ttk.ee/link opens on new page.

Tegime külaskäigu ka raamatukokku, mis sisaldab tervishoiualaseid teavikuid ja andmebaase. Raamatukogu oli valgusküllane ja hubane.

Kõige suuremat huvi ja elevust pakkus erakorralise meditsiini simulatsioonikeskus. Saime reaalajas näha, kuidas toimus õppetöö ämmaemandatele ja parameedikutele.

 

Suured tänud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve osakonna juhi Olesja Zeel´ile, kes meid kutsus ja selle toreda õppekäigu korraldas!

 

Andželi Valdmaa
õppekorraldusspetsialist

Foto autor: Andželi Valdmaa

 

Viimati muudetud 18.10.2019.