Looming on eneseareng, mis aitab tänapäeva elus

Loomise kuupäev 19.04.2022

Jõhvi Kontserdimajas toimus XX Ida-Virumaa õpilasetlejate konkurss. Konkursi tingimuste kohaselt lugesid osalejad nii poeetilisi teoseid kui ka katkendeid proosast.

Jõhvi Gümnaasiumit esindas nagu varasematelgi aastatel Anastasia Vokhmyanina 12.c klassist. Anastasia etteasted (proosa: Anton Tšehhov –“ Dushechka”; luuletus: Larisa Rubalskaja - “Ma olen nii erinev”) ei jätnud ükskõikseks publikut ega ka žüriid. Anastasia sai väärilise aplausi ja kõrgeima autasu.

Tasub meenutada, et Anastasia Vokhmyanina on 2021. aasta rahvusvahelise luulekonkursi võitja. Ta lõpetab sel aastal gümnaasiumi ja küsisime, mida ta soovib neile õpilastele, kes edaspidi osalevad erinevatel loomingulistel üritustel, esindades meie õppeasutust.

„Tähtis on olla aktiivne! Kasuta igat võimalust enese väljendamiseks. Looming ei ole lihtsalt aja kulutamine. Esiteks on see eneseareng, mis aitab tänapäeva elus palju kaasa. Teosta oma ideed, plaanid ja ole kuuldud! Jõhvi Gümnaasium on suurepärane koht, kus igaüks meist saab täiskasvanuks ja valib ise oma isikliku elutee. Nii, et olgu see mitmekesine ja huvitav. Kunst aitab sind selles,” - sõnas Anastasia.

 

Irina Jekimenko
JG vene keele ja kirjanduse õpetaja

 

 

 

 

Viimati muudetud 19.04.2022.