Lasteaia Kirju-Mirju südamekuul osalemine

Loomise kuupäev 28.04.2022

Sellel ajal, kui abiturientidel olid riigieksamid, käisid 11.a klassi õpilased Kohtla-Järve lasteaias Kirju-Mirju südamekuu raames töötubasid läbi viimas.

 

Esmaspäeval, 25. aprillil viisid Anna Vahtre ja Ivika Karp lastele hommikuvõimlemise läbi ning õppisid koos selgeks ühe tantsu. Enne seda oli tutvumismäng. Lapsed olid väga tublid ning tegid kõik harjutused kaasa. Tüdrukute jaoks oli väljakutseks laste tähelepanu üleval hoida, sest neid oli korraga mitukümmend. Anna ja Ivika said suurepäraselt hakkama.

 

Teisipäeval, 26. aprillil Anne Hints ja Veroonika Mägi rääkisid kahe rühma lastele tervislikust toitumisest, tutvustasid toidupüramiidi ja taldrikureeglit. Peab nentima, et lastel juba olid teadmised antud teemal ning nad rääkisid aktiivselt kaasa. Pärast seda aga valmistati koos tervislikku kokteili, mis koosnes muuhulgas sellistest koostisosadest nagu chia seemned ja mandlipiim. Paljud lapsed ei ole varem chia seemneid maitsnud.

 

Lasteaia Kirju-Mirju lapsed said liikuda, uusi teadmisi ning maitsvat kokteili valmistada. Gümnasistid said ühe kogemuse võrra rikkamaks ning veetsid lõbusalt aega laste seltsis.

 

Tekst ja fotod Julija Kovaltšuk

JG õppejuht/õppenõustaja

Viimati muudetud 28.04.2022.