Jõhvi Gümnaasiumi uus õppeaasta algas spordinädalaga

Loomise kuupäev 06.09.2019

Olümpiavõitja, maailmameister ja üks tuntumaid eestlasi maailmas - Gerd Kanter austas oma kohalolekuga meie kooli 2. septembri avaaktust ja rääkis teemal "Kuidas saada maailma parimaks?".
Eelkõige rõhutas eelmisel aastal tippspordi lõpetanud kettaheitja seda, et edukas saab olla see, kes seab endale suured eesmärgid ja teeb järjepidevalt tööd eesmärkide saavutamise nimel. Samuti pidas Kanter oluliseks tervislikest eluviisidest kinnipidamist ning kaotustest ja ebaõnnestumistest õppimist. Vaata: ERR uudislink opens on new page.  

Kolmapäeval mängisid kõik õpilased palli. Pallimängude päeval võistlesid meie noored jalgpallis, korvpallis, pesapallis ja võrkpallis. Meeleolukas spordipäev ilusa suvise ilma kaasabil aitas kindlasti uutel õpilastel koolikaaslastega tuttavaks saada ning andis mõnusa sportliku elamuse.

Reedel toimus Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks, kus kogu koolipere, nii õpilased kui ka õpetajad, oli koos jooksurajal. Jõhvi pargis läbiti 4,3 kilomeetrit ning oma tervise eest hoolitses ligi 300 õpilast ja õpetajat. Kõige kiiremini jõudis finišisse Gleb Šilov noormeestest, ajaga 16.51 ja Liset Vähk neidudest, ajaga 19.20. 

Spordinädal täitis oma eesmärgi: õpilased ja õpetajad said sportida ja liikuda värskes õhus, õpilased tutvusid sportides omavahel ning kuulus spordisangar innustas meid kõiki saama maailma parimateks.

"Sport teeb terveks ja ilusaks!"Priit Palmet
kehalise kasvatuse õpetaja

Viimati muudetud 09.09.2019.