Jõhvi Gümnaasiumi tunnustati “Hea kooli teerajaja 2020” tiitliga

Loomise kuupäev 03.12.2020

Eile, 2. detsembril toimus Tartu Ülikooli eetikakeskuse 13. väärtuskasvatuse konverents “Võrdsed võimalused luubi all”, kus tunnustati "Hea kool kui väärtuspõhine kool 2020" tunnustusprogrammis osalejaid.

 

Jõhvi Gümnaasiumi tunnustati tiitliga “Hea kooli teerajaja 2020”.

 

„Hea kooli teerajaja“ tiitli ja logoga tunnustatakse kooli, mis teeb kogu organisatsiooni arendamisel väärtuspõhist tööd, pöörates tähelepanu iga õpilase individuaalse arengu toetamisele koostöös eri osapooltega. Tunnustatud koolid on oma tegevusi eneseanalüüsi vormis hinnanud.

 

„Hea kooli teerajaja“ tiitli ja logo saaja eneseanalüüsis kirjeldatud praktikad on seostatud ja analüüsitud lähtuvalt kooli põhiväärtustest. Analüüsi koostamisse on kaasatud eri osapooled ning analüüsitud on ka varasemalt või tunnustusprogrammi esimeses etapis välja toodud kitsaskohtade ja arenguvajadustega tegelemist.

 

Tänavused eelistatud fookusteemad olid koostöö ja head suhted ning koolikeskkond. Jõhvi Gümnaasium valis fookusteemaks koostöö ja head suhted ning kirjutas eneseanalüüsi "JG mentorsüsteemi rakendamise ja monitoorimise" kohta.

 

Suur tänu JG meeskonnale, kes aitasid eneseanalüüsi kirjutada!

 

Viimati muudetud 03.12.2020.