Koolielu

Tunnustamine


Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kord

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

2022/23. õa

I poolaasta (september - detsember 2022)

1. koht JG10-12 neidude arvestuses
Anfisa Karyagina
2. koht
Elina Palu
3. koht
Anastassia Bogatõrjova

1. koht JG10-12 noormeeste arvestuses
Nikolas Lahno
2. koht
Vjatšeslav Gorbunov
3. koht
Leonid Gatilov

02.09.2022, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks (5 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina

Noorem rühm 
71. koht

Arseni Ostrouhhov
77. koht
Dmitry Moroz
96. koht
Margaret Halimejeva
Sofja Krjatalova

Vanem rühm
17. koht

Andrei Potrebin
19. koht
Devid Toomast
57. koht
Aljona Kurtina

24.09.2022, Kohtla-Järvel

Matemaatika lahtised võistlused

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 142 osalejat.
Vanemas rühmas

õp Olga Anisimova

Meeskondlik 1.-2. koht
12.c-klassi võistkond

Devid Toomast
Alina Fominykh
Aleksandra Tšervjakova
11.b-klassi võistkond
Raine Siimuste
Marily Lätt
Sandra Seppenen
Heleriin Karask

Meeskondlik 3.-4. koht
12.a-klassi võistkond

Kirill Volkov
Karina Toots
Lii Maksimov
10.a-klassi võistkond
Mathew William Trenholm
Maarja-Kristiine Karask
Paul Pärt
Karl Aasamets

27.09.2022, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi Teadlaste Öö 2022
loodusviktoriin

 

Meeskondlik 1. koht
Artur Lek
Karl Aasamets
Akim Sutškov
Kert Vassiljev
Roman Nikonorov
Leonid Gatilov
Ramaz Kardava
Romek Tarto
Tanel Piiskoppel
Aleksandr Pjaterikov

06.10.2022, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Noormeeste arvestuses
1. koht
Nikolas Lahno

12.10.2022, Iisakus

ANM maastikujooks 3000 m

õp Priit Palmet
Meeskondlik 1. koht
(jagasime esikohta KJG-ga)
Külalise küsimuse võit
Paul Pärt
Richard Sikora
Airiin Viirlaid
Kirill Volkov

19.10.2022, Kohtla-Järvel

Arukate Õpilaste Akadeemia I mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Meeskondlik 1. koht
Andrei Potrebin
Devid Toomast
Marks Vilanskis
Zakhar Karyagin
22.10.2022, Kohtla-Järvel

Korraldajad: IVOL, VIROL

õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Maarika Uudeküll

Meeskondlik 1. koht
Sandra Seppenen
Jaanika Sallaste
Katariina Soolep

oktoober 2022, veebis

"ShareHerPower tänavakunsti kleepsukonkurss

Korraldaja: Mondo Maailmakool

õp Tairi Karafin

Meeskondlik 2. koht
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Aleksandra Tšervjakova
Devid Toomast
Karina Prokofjeva
Andrei Potrebin

09.11.2022, Kohtla-Järvel

Keemiapäev "Keemiast huvitavalt ja tegusalt"

Korraldaja: TalTech Virumaa Kolledž

õp Kristelle Kaarmaa
õp Irja Kivimägi

Meeskondlik 3. koht
Lisann Metsla
Sten Salla 
Diana Danilina 
Evelina Seimar

16.11.2022, Kohtla-Nõmmel

Arukate Õpilaste Akadeemia II mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Meeskondlik 2. koht
Paul Pärt
Maarja Kristiine Karask
Siim Kalle
Lisbeth Kasemets
Mathew William Trenholm

Meeskondlik 3. koht
Allan Mesilane
Sten Salla
Miia- Emilie Pulver
Karola Purgats
Ilja Kisseljov

24.11.2022, Narvas

Kodanikupäeva viktoriin

Korraldaja: TÜ Narva Kolledž
Osales 15 võistkonda

õp Leigi Molodõk

Tubli osaleja
Sofia Avdejeva
Vjatšeslav Baranovski
Uljana Bobõljova
Valeria Kulikova
Elina Kozlova
Darja Gerstman

november 2022

Esseekonkurss „Minu raamatukogu – linnas, taskus, südames…“

Kodanikuhariduse programm Minu Riik koostöös Tartu Linnaraamatukoguga

õp Irina Jekimenko

14-18 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Elina Kozlova

19-23 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Daniil Sergejev

november 2022

Loovkonkurss "Meie ühine tulevik Eestis"

Korraldaja: Siseministeerium

õp Irina Jekimenko

 

 

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2021/22. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" Inna Linde
Kai Habakukk
Maarika Uudeküll
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" ÕE hääletusel Julia Pahk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2022" Julija Kovaltšuk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2022" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2022" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2022" Kristelle Kaarmaa
Jõhvi valla "Haridustäht 2022" Jelena Jakovleva
Erika Koppel
Žanna Arganova
Kristelle Kaarmaa
Erika Prave
Üle-eestiline hariduse edulugude konkurss "Õppimine on põnev" finalist "JG katuseterrassi projekti" juhendaja 
Riina Vaht
2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletusel Jelena Jakovleva

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta tugispetsialist 2021"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021" Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021" Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020" Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020" Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020" Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020" Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019" Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019" Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018" Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018" Tatjana Ait

 

Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kord

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

 

 

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2021/22. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" Inna Linde
Kai Habakukk
Maarika Uudeküll
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" ÕE hääletusel Julia Pahk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2022" Julija Kovaltšuk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2022" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2022" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2022" Kristelle Kaarmaa
Jõhvi valla "Haridustäht 2022" Jelena Jakovleva
Erika Koppel
Žanna Arganova
Kristelle Kaarmaa
Erika Prave
Üle-eestiline hariduse edulugude konkurss "Õppimine on põnev" finalist "JG katuseterrassi projekti" juhendaja 
Riina Vaht
2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletusel Jelena Jakovleva

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta tugispetsialist 2021"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021" Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021" Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020" Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020" Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020" Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020" Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019" Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019" Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018" Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018" Tatjana Ait

 

2022/23. õa

I poolaasta (september - detsember 2022)

1. koht JG10-12 neidude arvestuses
Anfisa Karyagina
2. koht
Elina Palu
3. koht
Anastassia Bogatõrjova

1. koht JG10-12 noormeeste arvestuses
Nikolas Lahno
2. koht
Vjatšeslav Gorbunov
3. koht
Leonid Gatilov

02.09.2022, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks (5 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina

Noorem rühm 
71. koht

Arseni Ostrouhhov
77. koht
Dmitry Moroz
96. koht
Margaret Halimejeva
Sofja Krjatalova

Vanem rühm
17. koht

Andrei Potrebin
19. koht
Devid Toomast
57. koht
Aljona Kurtina

24.09.2022, Kohtla-Järvel

Matemaatika lahtised võistlused

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 142 osalejat.
Vanemas rühmas

õp Olga Anisimova

Meeskondlik 1.-2. koht
12.c-klassi võistkond

Devid Toomast
Alina Fominykh
Aleksandra Tšervjakova
11.b-klassi võistkond
Raine Siimuste
Marily Lätt
Sandra Seppenen
Heleriin Karask

Meeskondlik 3.-4. koht
12.a-klassi võistkond

Kirill Volkov
Karina Toots
Lii Maksimov
10.a-klassi võistkond
Mathew William Trenholm
Maarja-Kristiine Karask
Paul Pärt
Karl Aasamets

27.09.2022, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi Teadlaste Öö 2022
loodusviktoriin

 

Meeskondlik 1. koht
Artur Lek
Karl Aasamets
Akim Sutškov
Kert Vassiljev
Roman Nikonorov
Leonid Gatilov
Ramaz Kardava
Romek Tarto
Tanel Piiskoppel
Aleksandr Pjaterikov

06.10.2022, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Noormeeste arvestuses
1. koht
Nikolas Lahno

12.10.2022, Iisakus

ANM maastikujooks 3000 m

õp Priit Palmet
Meeskondlik 1. koht
(jagasime esikohta KJG-ga)
Külalise küsimuse võit
Paul Pärt
Richard Sikora
Airiin Viirlaid
Kirill Volkov

19.10.2022, Kohtla-Järvel

Arukate Õpilaste Akadeemia I mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Meeskondlik 1. koht
Andrei Potrebin
Devid Toomast
Marks Vilanskis
Zakhar Karyagin
22.10.2022, Kohtla-Järvel

Korraldajad: IVOL, VIROL

õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Maarika Uudeküll

Meeskondlik 1. koht
Sandra Seppenen
Jaanika Sallaste
Katariina Soolep

oktoober 2022, veebis

"ShareHerPower tänavakunsti kleepsukonkurss

Korraldaja: Mondo Maailmakool

õp Tairi Karafin

Meeskondlik 2. koht
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Aleksandra Tšervjakova
Devid Toomast
Karina Prokofjeva
Andrei Potrebin

09.11.2022, Kohtla-Järvel

Keemiapäev "Keemiast huvitavalt ja tegusalt"

Korraldaja: TalTech Virumaa Kolledž

õp Kristelle Kaarmaa
õp Irja Kivimägi

Meeskondlik 3. koht
Lisann Metsla
Sten Salla 
Diana Danilina 
Evelina Seimar

16.11.2022, Kohtla-Nõmmel

Arukate Õpilaste Akadeemia II mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Meeskondlik 2. koht
Paul Pärt
Maarja Kristiine Karask
Siim Kalle
Lisbeth Kasemets
Mathew William Trenholm

Meeskondlik 3. koht
Allan Mesilane
Sten Salla
Miia- Emilie Pulver
Karola Purgats
Ilja Kisseljov

24.11.2022, Narvas

Kodanikupäeva viktoriin

Korraldaja: TÜ Narva Kolledž
Osales 15 võistkonda

õp Leigi Molodõk

Tubli osaleja
Sofia Avdejeva
Vjatšeslav Baranovski
Uljana Bobõljova
Valeria Kulikova
Elina Kozlova
Darja Gerstman

november 2022

Esseekonkurss „Minu raamatukogu – linnas, taskus, südames…“

Kodanikuhariduse programm Minu Riik koostöös Tartu Linnaraamatukoguga

õp Irina Jekimenko

14-18 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Elina Kozlova

19-23 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Daniil Sergejev

november 2022

Loovkonkurss "Meie ühine tulevik Eestis"

Korraldaja: Siseministeerium

õp Irina Jekimenko