Koolielu

Tunnustamine


Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kord

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

2020/21. õa

I poolaasta (september - detsember 2020)

1. koht JG10-12 neidude arvestuses
Liset Vähk

1. koht JG10-12 noormeeste arvestuses
Ilja Rõženkov

1. koht töötajate arvestuses
Külli Kallas

JG10 tüdrukute arvestuses
1. koht
Laura Reiland
2. koht
Anastassia Bogatõrjova
3. koht
Anfisa Karyagina

JG10 poiste arvestuses
1. koht
Artur Sultangarejev
2. koht
Ivan Abašin
3. koht
Vladislav Oganovski

JG11 tüdrukute arvestuses
1. koht
Liset Vähk
2. koht
Ksenia Drozdova
3. koht
Lisette Tint

JG11 poiste arvestuses
1. koht
German Avakyan
2. koht
VIktor Morozov
3. koht
Dmitri Palikov

JG12 tüdrukute arvestuses
1. koht
Veronika Toomik
2. koht
Diana Telnova
3. koht
Ines Toots

JG12 poiste arvestuses
1. koht
Ilja Rõženkov
2. koht
Martin Müüdla
3. koht
Maksim Žguro

04.09.2020, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügiskross (4 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
7.-8. koht
Arina Danilova
05.09.2020, Tallinnas
Kunstiolümpiaadi vabariiklik lõppvoor
õp Tairi Karafin
2. koht
Martin Müüdla
Roland Raidma
Richard Pärss
Erich Pullerits
Stivert Pulk
Hanno Vesse Mihkelson
Mario Kivil

16.09.2020, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Üksikkogujate arvestuses
1. koht
Liset Vähk
2. koht
Anna Vassiljeva
3. koht
Gerel Atheron Normak

17.09.2020, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi keskkonnanädal
Vanapaberi kogumine

 

1. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

2. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 1. mäng

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 1. mäng

 

Noorem rühm
19. koht

Devid Toomast

Vanem rühm
32. koht

Liia Smelska

26.09.2020, Kohtla-Järvel

Üleriigiline lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 85 osalejat, vanemas rühmas 75 osalejat üle Eesti.

õp Maarika Uudeküll
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova

Kooli parimad:
Maksim Gaponenko
Jevgenia Amelina
Sofja Tšerkassova
Yuliia Melnychuk
Daaniel Melnik
Jelena Samsonova

07.10.2020, veebis

Bioloogia e-viktoriin "Valge bioloogia"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk

Pääs finaalkontserdile
Ljubov Karhanina
Jelizaveta Ool
Nikita Artsimovitšus
Anton Pavlenko

08.10.2020, Kohtla-Järvel

Omaloomingu konkurss "Väike laul suurele lavale"

õp Tanja Elken
7.-12. klasside arvestuses 
3. koht
Andrei Timošin
Andrei Shvedov
Dmitri Derevjanko
Elizavetta Bitkova

15.10.2020, Tallinnas

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

2. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 2. mäng

 
1. koht saalimängus
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 2. mäng

 

Oiviku sertifikaat 
(Сертификат отличника)
Kristina Dunajeva

Tubli osalemine
Olesja Zenkova
Rita Razvarova
Ksenia Leppelja
Anastassia Tatartšuk
Veronika Toomik
Jana Prostokišina
Katrin-Liis Seppenen

17.10.2020

Totaalne etteütlus 2020 (Тотальный диктант 2020)

õp Irina Jekimenko
Tänuavaldus
Dana Kalašnikova
Jõhvi Gümnaasiumi esitamise eest "Aasta kool 2020" konkursile  

"Kõige mitmekihilisem lugu"

Maksim Dorš

oktoober 2020

Multimeediakonkurss „Üks koht, üks lugu“

Korraldaja: Haridus- ja Teadusministeerium
Meediapädevuse nädal 2020
3. koht
Viktoria Kuslapp

02.11.2020

Fotokonkurss "Sügisene Tammiku hiis"

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Tairi Karafin

Parim tulemus
Vladislav Jermakov

03.11.2020

Suur etnograafiline etteütlus 2020 (Большой этнографический диктант 2020)

õp Irina Jekimenko

2000 m
1. koht

Liset Vähk
2. koht
Diana Telnova
3. koht
Aljonva Generalova

1000 m
1. koht

German Avakyan
2. koht
Roland Raidma

04.11.2020, Pannjärvel

ANM jooksukross

õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
Tunnustus ettekandega esinemise eest
Liset Vähk

06.11.2020, Toilas

Tõnissoni ajalookonverents

Korraldaja: Jõhvi Muuseumi Selts

õp Saskia Sadrak

Tubli osalemine
Mario Kivil
Henry-Marcus Metsatalu
Laura Larens
Kaur Kullamäe

06.-07.11.2020

Kokkuvõttevõistlus "Tuum"

Korraldajad: Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut ning Eesti Keele Instituut koostöös Emakeele Seltsi ja Eesti Emakeeleõpetajate Seltsiga

õp Dea Proode

Ergutusauhinna pälvis
Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Aleksandr Petrov
Kristina Dunajeva
Rita Razvarova
Daniil Sergejev
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Veronika Toomik
Diana Ivanova
Anastassia Tatartšuk
Gerel Atheron Normak

15.11.2020

Esseekonkurss "Minu Euroopa"

Korraldatud kodanikuhariduse programmi Minu Riik raames

õp Irina Jekimenko
õp Maie Marks
õp Dea Proode

10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

20.11.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 3. mäng

 

Kategooria: vene keel ja kultuur
1. koht

Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Anastassia Tatartšuk
Liia Smelska

25.-30.11.2020, veebis

Konkurss "Лишь слову жизнь дана"

Konkursil oli võimalik osaleda kolmes kategoorias. 
III kategooria: olümpiaad - raames küsiti 50 küsimust vene keele ja kultuuri kohta. Osalejaid oli 20 riigist.

õp Irina Jekimenko

Parim töö nominatsioonis "Algupärane töö"
Vladimir Rževski

november 2020

Fotokonkurss "Huvitav maailm"

Korraldaja: Ida-Virumaa arvutiõpetajate sektsioon

1. koht
Rita Razvarova

Eripreemia
Alissa Issakova

Ära märgitud tööd
Arina Vasina
Hannes Lüüde
Anastassia Leontjeva

november 2020

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Arvutijoonistus "Jõhvi Gümnaasiumi jõulukaart 2020"

õp Tairi Karafin
Tubli osalemine
Liia Smelska
Allan Lip
Kaur Kullamäe

9. november - 4. detsember, veebis

Informaatikavõistlus "Kobras", I voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool ja Miksike

õp Airika Andruse

Tubli osalemine
Laura Larens
Aleksandr Petrov

3.12.2020, veebis

Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Dea Proode

Vanem vanuserühm
11.-12. klassid
12. koht
Merilin Salu

7.-13. detsember 2020, veebis

Võistlus "Salakeel II"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Maie Marks

1. koht
Natalja Frantikova
2. koht
Asmik Chamyan
3. koht
Marii-Heleen Maivel
4. koht
Liset Vähk

7.-13. detsember 2020, veebis

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Jõulumaski meisterdamine

 
Meeskondlik 1. koht ja
edasipääs lõppvõistlusele
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Kirill Volkov
Anna Derdessova
Mari-Nicole Berezovski
Rita Razvarova
Jessica Brjuhhov
Svetlana Prigoževa
Maksim Gaponenko
Sofia Tšerkassova
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Dmitri Kuznetsov
Ksenia Korovjonkova
Maksim Dorš
Karina Solovjova
Kirill Fatun
Denni Karin
Veronika Toomik
Liia Smelska

11.12.2020, Jõhvis

Viie Kooli Võistluse Ida-Viru koolide eelvõistlus

Ida-Virumaa esinduse osalemist Viie Kooli Võistlusel toetab Viru Keemia Grupp

õp Kristelle Kaarmaa
õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll 

Noorem vanuserühm (9.-10.kl)
20. koht

Andrei Potrebin
42. koht
Devid Toomast

Vanem vanuserühm (11.-12.kl)
39. koht

Liia Smelska
49. koht
Veronika Toomik

12.12.2020

Talvine lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll

10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.12.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 4. mäng

 

Kategooria: U18 vanuseklassi aasta kergejõustiklane (noormehed)

Nominent
Viktor Morozov

detsember 2020

Kergejõustikuauhinnad 2020

Korraldaja: Eesti Kergejõustiku Liit
8.-12.klasside arvestuses
13. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

28.12.2020, veebis

Üle-Eestiline "Mis? Kus? Millal?" meistrivõistlus

Osales 40 võistkonda.
Tunnustus "Emotsionaalne ja kaasahaarav esitus"
Sofia Nazarova

Tunnustus "Kõige tundelisem ja hingestatud esitus"
Maris Murd

30.12.2020, veebis

Maakondlik vene laulude konkurss

Korraldaja: Ida-Virumaa vene keele ainesektsioon

õp Oksana Nazarova
õp Maria Derbneva

     
II poolaasta (jaanuar - juuni 2021)
16.-17.koht
Aleksandr Petrov

03.01.2021, veebis

Esseekonkurss "Piirideta ülikool, Eesti parim võimalus"

Korraldaja: TalTech

õp Maie Marks

Parima venekeelse loo eriauhind
Kristiina Dunajeva

12.01.2021

Loovkirjutamise konkurss "Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna"

Korraldaja: Eesti Lastekirjanduse Selts

õp Irina Jekimenko

Edukas esinemine
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Kirill Volkov
Anna Derdessova
Mari-Nicole Berezovski
Sofia Nazarova
Jessica Brjuhhov
Svetlana Prigoževa
Maksim Gaponenko
Sofia Tšerkassova
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Dmitri Kuznetsov
Ksenia Korovjonkova
Maksim Dorš
Karina Solovjova
Kirill Fatun
Denni Karin
Veronika Toomik
Liia Smelska

14.-15.01.2021, veebis

Viie kooli võistlus, lõppvõistlus

Ida-Virumaa esinduse osalemist Viie Kooli Võistlusel toetab Viru Keemia Grupp

õp Kristelle Kaarmaa
õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll

Nelja võitja seas ning parima venekeelse kirjandi autor
Liia Smelska

jaanuar 2021

Rahvusvahelisele holokausti mälestuspäevale pühendatud kirjandivõistlus teemal "Kui sa hukkad ühe elu, sa purustad terve maailma. Kui sa päästad ühe elu, sa päästad terve maailma" (Talmud)

Korraldaja: Eesti Mälu Instituut koostöös HTMiga

Kokku esitati 21 tööd.

õp Irina Jekimenko
õp Ljudmilla Ragilo

10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

jaanuar 2021

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 5. mäng

 
Gümnaasiumiastmes
1. koht
Kirill Volkov

21.02.2021, Kohtla-Järvel

Saksa keele olümpiaadi piirkondlik voor

õp Galina Kolganova

10.klasside arvestuses
1. koht
Devid Toomast
2. koht
Diana Beljajeva
3. koht
Nikita Konkin

11.klasside arvestuses
1. koht
Maksim Gaponenko
2. koht
Mari-Nicole Berezovski
3. koht
Sofja Tšerkassova
4.-5. koht
Sofia Nazarova
Jevgenia Amelina

12.klasside arvestuses
1. koht
Dariana Aav
2. koht
Kirill Fatun

23.01.2021, Jõhvis

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Kristelle Kaarmaa

10. klasside arvestuses
3. koht
Lii Maksimov
7. koht
Liisa Vaigla

11.-12.klasside arvestuses ja 
12.klasside arvestuses
1. koht
Raul Kaarlõp
2. koht
Berit Marie Sügis

11.-12.klasside arvestuses
4. koht ja 
11.klasside arvestuses
2. koht
Henry-Marcus Metsatalu

11.-12.klasside arvestuses
5. koht ja
12.klasside arvestuses
3. koht
Aleksandr Petrov

26.01.2021, veebis

Emakeele olümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Dea Proode
õp Maie Marks

10. kl arvestuses
1. koht

Devid Toomast
2. koht
Andrei Potrebin
4. koht
Timofei Šinšakov
6. koht
Maksim Lobossok
12. koht
Nikita Konkin

11. kl arvestuses
1. koht

Maksim Gaponenko
2. koht
Anna Derdessova
4. koht
Svetlana Prigoževa
5. koht
Nicole-Marii Berezovski
8. koht
Angelika Hainatskaja
9. koht
Sofja Tšerkassova
10. koht
Sofia Nazarova

12. kl arvestuses
1. koht

Maksim Dorš
2. koht
Liia Smelska
3. koht
Dmitri Kuznetsov
4. koht
Veronika Toomik
Denni Karin
5.-6. koht
Igor Mahlinovski
Robert Pekin
9.-10. koht
Toomas Morel
Daniel Lambing

27.01.2021

Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

õp Žanna Arganova
õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll
õp Olga Anisimova
Gümnaasiumiastmes
1. koht
Yuliia Melnychuk
2.-4. koht
Kristiina Dunajeva
6.-7. koht
Marika Sinjova

30.01.2021, Jõhvis

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Kai Habakukk
õp Liina Kollo

Gümnaasiumi vanusegrupis
1. koht
Sofia Nazarova
2. koht
Laura Larens

06.02.2021, Jõhvis

Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: HTM ja MTÜ Kunstihariduse Ühing

õp Tairi Karafin

Gümnaasiumi vanusegrupis
1. koht
Devid Toomast
2. koht
Andrei Potrebin
3.-4. koht
Konstantin Mikhaylov
Aleksandra Tšervjakova
5. koht
Kirill Volkov
6. koht
Lii Maksimov

06.02.2021, Jõhvis

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

Gümnaasiumiastmes
1. koht
Kaur Kullamäe
2. koht
Helger Orel
3. koht
Robert Pekin
4. koht
Laura Larens
6. koht
Daniel Lambing
8. koht
Mari-Nicole Berezovski
11. koht
Lisett Vähk

09.02.2021

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Ene Sokman
õp Elise Jalonen

10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

11.02.2021, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 6. mäng

 
1.-2. koht
Anastassia Bõstrova
1.-2. koht
Mark Klevets
3. koht
õp Riina Vaht

veebruar 2021

Jõhvi Gümnaasiumi fotokonkurss "Sini-must-valge"

 
1. koht
Kamilla Tšaltseva
2. koht
Kaur Kullamäe
3. koht
Laura Reiland

veebruar 2021

Jõhvi Gümnaasiumi fotokonkurss "Talvine Jõhvi Gümnaasium"

 
Ära märgitud ja avaldatud essee
Aleksandr Petrov

07.03.2021, veebis

Esseekonkurss "Looduslikud pühapaigad rahvausundis minevikus ja tänapäeval"

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Maie Marks

Meeskondlik
3. koht
Aleks Bratšun
Sofia Nazarova
Fjodor Derbnev
Angelika Hainatskaja
Anastassia Pavlenko

11.03.2021, veebis

Narva linna intellektuaalmäng "Venemaa ja Eesti. Saatuse kaks joont."

Korraldaja: Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond, koolirahu projekti raames

õp Oksana Nazarova

Tubli osalemine
Kaur Kullamäe

01.-12.03.2021, veebis

Informaatikavõistlus Kobras, viktoriini II voor

 
Tubli osalemine
Diana Dolganova

12.03.2021, veebis

18. Hansenist Tammsaareni võistulugemine

õp Maie Marks

B1-tase
1. koht

Liisbet Metsatalu
2. koht
Geret Filippov

B2-tase
1. koht

Rodion Krupin
2. koht
Fjodor Derbnev
3. koht
Sofia Nazarova

12.03.2021, veebis

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi piirkondlik voor

õp Oksana Nazarova
õp Jelena Manuilovitš
õp Maria Derbneva

B1-tase
5.-6. koht

Liisbet Metsatalu

B2-tase
1. koht

Fjodor Derbnev
4. koht
Rodion Krupin
5. koht
Sofia Nazarova

16.03.2021, veebis

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi vabariiklik voor

õp Oksana Nazarova
õp Maria Derbneva
õp Jelena Manuilovitš
Grand prix
Liia Smelska

märts 2021

Fantaasiavideo konkurss "Minu päev Marsil"

Korraldaja: TalTech Ameerika keskus
Äramärgitud töö ja auhinnaline koht
Jelizaveta Inšakova
Liia Smelska

märts 2021

Kirjavõistlus "Kiri küüditatule"

Korraldajad: Eesti Mälu Instituut ja Postimees

õp Irina Jekimenko
õp Ljudmilla Ragilo

1. koht
Geret Filippov

märts 2021

Jõhvi Gümnaasiumi raamatuseljaluule konkurss emakeelepäeva raames

 
1. koht
Mark Klevets
2. koht
Anna Kuzmina
3. koht
Kaur Kullamäe

märts 2021

Jõhvi Gümnaasiumi fotokonkurss "Kevad telefonis"

 
10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

märts 2021, veebis

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 7. mäng

 
Meeskondlik 
9. koht

Henry-Marcus Metsatalu
Hannes Lüüde

06.04.2021, veebis

RG-de virtuaalne mälumäng "Arukate akadeemia", I voor

 
12. koht
Kert Anger
31. koht
Liset Vähk
39. koht
Kaur Kullamäe

07.04.2021, veebis

Riigikaitseõpetuse ainevõistlus "Hakk"

Korraldaja: TÜ Teaduskool
Tubli osalemine
Rita Razvarova
Anastassia Latõševa
Kristina Naumovets
Ksenia Koveiko
Beata Sillat
Mihhail Bobesko
Veronika Toomik
Konstantin Mikhaylov
Anastassia Jegorova

10.04.2021

Totaalne etteütlus 2021 / Тотальный диктант 2021

õp Irina Jekimenko

10. klasside arvestuses
7. koht,

10.-12.klasside arvestuses
32. koht, 

autasustatud järguta diplomiga
Devid Toomast

10. klasside arvestuses
21. koht,
10.-12.klasside arvestuses
64. koht

Andrei Potrebin

10.04.2021

Füüsikaolümpiaadi vabariiklik voor

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

Päeva rekord
1. koht

Anna Vassiljeva
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Liset Vähk

21 päeva kogusammude arvestuses
1. koht

Jevgenia Amelina
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Kaur Kullamäe
4. koht
Daniel Lambing
5. koht
Margit Hiiesalu

aprill 2021

JG sammude kogumise väljakutse

 

10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

aprill 2021, veebis

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 8. mäng

 
10.-11. klasside arvestuses
Üldvõit (tšempionid)
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

2020/21. õa

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaeg

 
Meeskondlik 
11.-12. koht

Henry-Marcus Metsatalu
Hannes Lüüde

04.05.2021, veebis

RG-de virtuaalne mälumäng "Arukate akadeemia", II voor

 

“Inimtegevuse mõju kliimale” 
1.-3. koht

Kristina Ježova
Asmik Chamyan
Olesya Popova

"Vesi kui rikkus"
1. koht

Asmik Chamyan
2. koht
Lii Maksimov
3. koht
Kristina Ježova

"Liigirikkus on igaühe rikkus"
1. koht

Kaur Kullamäe
2. koht
Carmelyta Soone
3. koht
Konstantin Rõžikov

"Jäätmed - kuld või prügi"
1. koht

Liset Vähk
2.-3. koht
Asmik Chamyan
Eenok Sepp

10.-14.05.2021, veebis

JG keskkonnanädala pildimängud

õp Kristelle Kaarmaa
õp Ene Sokman
õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk
õp Riina Vaht

“Inimtegevuse mõju kliimale” 
1. koht

Kaur Kullamäe
2. koht
Sofja Tšerkassova
3. koht
Karolina Uustal

"Vesi kui rikkus"
1.-2. koht

Kaur Kullamäe
Jevgenia Amelina
3. koht
Vladimir Rževski

"Liigirikkus on igaühe rikkus"
1. koht

Kaur Kullamäe
2. koht 
Karolina Uustal
3. koht
Sofja Tšerkassova

"Jäätmed - kuld või prügi"
1. koht

Melany Ernest
2. koht
Karolina Uustal
3. koht
Sofia Petrovitskaja

10.-14.05.2021, veebis

JG keskkonnanädala viktoriinid

õp Kristelle Kaarmaa
õp Ene Sokman
õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk
õp Riina Vaht
​​​
1. koht
Anna Vassiljeva
2. koht
Polina Galkina
3. koht
Liset Vähk
4. koht
Mari-Nicole Berezovski
5. koht
Laura Lang

13.05.2021

JG keskkonnanädal: vanapaberi kogumine

 
1. koht
õp Tairi
2. koht
Kert Anger
3. koht
õp Virve
4. koht
Liset Vähk
5. koht
Markos Liivrand

september 2020 - mai 2021

JG keskkonnakampaania: küünlaümbriste kogumine

 
99. koht
Maksim Dorš

13.05.2021, veebis

Matemaatika võistlusmäng Känguru

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Vanusegrupis 300 osalejat

õp Žanna Arganova

Tubli osalemine
Marija Paide

14.05.2021

22. ajaloo-alaste uurimistööde võistlus Vabariigi Presidendi auhindadele “MURRANG” 2020/21. õa-l

Korraldaja: Eesti Ajaoo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts
Kokku esitati 81 uurimis-ja loovtööd kokku põhikooli ja gümnaasiumi astme peale - uurimistööde kategoorias 70 (PK 25; G 45) ja loovtöid oli 11 (PK 7; G 4) https://eays.edu.ee/wp-content/uploads/2021/05/Tulemused_22.-uurimistoode-voistlus_2021.pdf

õp Kristin Lekko

Päeva rekord
1.-2. koht

Sofja Tšerkassova
Maksim Gaponenko
3. koht
Konstantin Rõžikov
4. koht
Nikita Kotškin
5. koht
Allan Lip

Päeva rekord sammude arvestuses
1. koht

Jevgenia Amelina
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Laura Reiland
4. koht
Mark Klevets
5. koht
Vladislav Oganovski

21 päeva kogukilomeetrite arvestuses
1. koht
Jevgenia Amelina
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Vladislav Oganovski
4. koht
Maksim Gaponenko
5. koht
Kaur Kullamäe

mai 2021

JG kilomeetrite kogumise väljakutse

 
Meeskondlik 
5. koht

Devid Toomast
Mari-Nicole Berezovski
Maksim Dorš
Dmitri Kuznetsov

26.05.2021, veebis

RGde virtuaalne matemaatikavõistlus Pentlaton

õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll
õp Žanna Arganova
11.-12. klasside arvestuses
1. koht

Veronika Toomik
7. koht
Andreas Sultseng
13. koht
Jevgenia Amelina
14. koht
Aleksandra Širobokova

28.05.2021, Narvas

Eesti keel II keelena olümpiaadi vabariiklik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Ulvi Vilumets
õp Jelena Jakovleva

Kutsekooli ja gümnaasiumi vanuserühmas
3. koht
Jelizaveta Inšakova

mai 2021, veebis

Üleriigiline meemikonkurss "Matemaatika on..."

Korraldajad: Eesti Matemaatika Selts, Pärnu Rääma PK, TÜ matemaatika ja statistika instituut

õp Žanna Arganova

Meeskondlik
11.-12.koht
Üldarvestuses (I-III voor)
12. koht
Henry-Marcus Metsatalu
Hannes Lüüde

01.06.2021, veebis

RGde virtuaalne mälumäng "Arukate akadeemia", III voor

 
Gümnaasiumiastmes
23. koht
Sofia Nazarova

05.06.2021, Tallinnas

Kunstiolümpiaadi vabariiklik voor

õp Tairi Karafin
     

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletusel Jelena Jakovleva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021" Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021" Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020" Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020" Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020" Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020" Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019" Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019" Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018" Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018" Tatjana Ait

 

Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kord

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletusel Jelena Jakovleva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021" Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021" Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020" Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020" Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020" Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020" Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019" Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019" Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018" Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018" Tatjana Ait

 

2020/21. õa

I poolaasta (september - detsember 2020)

1. koht JG10-12 neidude arvestuses
Liset Vähk

1. koht JG10-12 noormeeste arvestuses
Ilja Rõženkov

1. koht töötajate arvestuses
Külli Kallas

JG10 tüdrukute arvestuses
1. koht
Laura Reiland
2. koht
Anastassia Bogatõrjova
3. koht
Anfisa Karyagina

JG10 poiste arvestuses
1. koht
Artur Sultangarejev
2. koht
Ivan Abašin
3. koht
Vladislav Oganovski

JG11 tüdrukute arvestuses
1. koht
Liset Vähk
2. koht
Ksenia Drozdova
3. koht
Lisette Tint

JG11 poiste arvestuses
1. koht
German Avakyan
2. koht
VIktor Morozov
3. koht
Dmitri Palikov

JG12 tüdrukute arvestuses
1. koht
Veronika Toomik
2. koht
Diana Telnova
3. koht
Ines Toots

JG12 poiste arvestuses
1. koht
Ilja Rõženkov
2. koht
Martin Müüdla
3. koht
Maksim Žguro

04.09.2020, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügiskross (4 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
7.-8. koht
Arina Danilova
05.09.2020, Tallinnas
Kunstiolümpiaadi vabariiklik lõppvoor
õp Tairi Karafin
2. koht
Martin Müüdla
Roland Raidma
Richard Pärss
Erich Pullerits
Stivert Pulk
Hanno Vesse Mihkelson
Mario Kivil

16.09.2020, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Üksikkogujate arvestuses
1. koht
Liset Vähk
2. koht
Anna Vassiljeva
3. koht
Gerel Atheron Normak

17.09.2020, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi keskkonnanädal
Vanapaberi kogumine

 

1. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

2. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 1. mäng

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 1. mäng

 

Noorem rühm
19. koht

Devid Toomast

Vanem rühm
32. koht

Liia Smelska

26.09.2020, Kohtla-Järvel

Üleriigiline lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 85 osalejat, vanemas rühmas 75 osalejat üle Eesti.

õp Maarika Uudeküll
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova

Kooli parimad:
Maksim Gaponenko
Jevgenia Amelina
Sofja Tšerkassova
Yuliia Melnychuk
Daaniel Melnik
Jelena Samsonova

07.10.2020, veebis

Bioloogia e-viktoriin "Valge bioloogia"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk

Pääs finaalkontserdile
Ljubov Karhanina
Jelizaveta Ool
Nikita Artsimovitšus
Anton Pavlenko

08.10.2020, Kohtla-Järvel

Omaloomingu konkurss "Väike laul suurele lavale"

õp Tanja Elken
7.-12. klasside arvestuses 
3. koht
Andrei Timošin
Andrei Shvedov
Dmitri Derevjanko
Elizavetta Bitkova

15.10.2020, Tallinnas

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

2. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 2. mäng

 
1. koht saalimängus
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 2. mäng

 

Oiviku sertifikaat 
(Сертификат отличника)
Kristina Dunajeva

Tubli osalemine
Olesja Zenkova
Rita Razvarova
Ksenia Leppelja
Anastassia Tatartšuk
Veronika Toomik
Jana Prostokišina
Katrin-Liis Seppenen

17.10.2020

Totaalne etteütlus 2020 (Тотальный диктант 2020)

õp Irina Jekimenko
Tänuavaldus
Dana Kalašnikova
Jõhvi Gümnaasiumi esitamise eest "Aasta kool 2020" konkursile  

"Kõige mitmekihilisem lugu"

Maksim Dorš

oktoober 2020

Multimeediakonkurss „Üks koht, üks lugu“

Korraldaja: Haridus- ja Teadusministeerium
Meediapädevuse nädal 2020
3. koht
Viktoria Kuslapp

02.11.2020

Fotokonkurss "Sügisene Tammiku hiis"

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Tairi Karafin

Parim tulemus
Vladislav Jermakov

03.11.2020

Suur etnograafiline etteütlus 2020 (Большой этнографический диктант 2020)

õp Irina Jekimenko

2000 m
1. koht

Liset Vähk
2. koht
Diana Telnova
3. koht
Aljonva Generalova

1000 m
1. koht

German Avakyan
2. koht
Roland Raidma

04.11.2020, Pannjärvel

ANM jooksukross

õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
Tunnustus ettekandega esinemise eest
Liset Vähk

06.11.2020, Toilas

Tõnissoni ajalookonverents

Korraldaja: Jõhvi Muuseumi Selts

õp Saskia Sadrak

Tubli osalemine
Mario Kivil
Henry-Marcus Metsatalu
Laura Larens
Kaur Kullamäe

06.-07.11.2020

Kokkuvõttevõistlus "Tuum"

Korraldajad: Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut ning Eesti Keele Instituut koostöös Emakeele Seltsi ja Eesti Emakeeleõpetajate Seltsiga

õp Dea Proode

Ergutusauhinna pälvis
Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Aleksandr Petrov
Kristina Dunajeva
Rita Razvarova
Daniil Sergejev
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Veronika Toomik
Diana Ivanova
Anastassia Tatartšuk
Gerel Atheron Normak

15.11.2020

Esseekonkurss "Minu Euroopa"

Korraldatud kodanikuhariduse programmi Minu Riik raames

õp Irina Jekimenko
õp Maie Marks
õp Dea Proode

10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

20.11.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 3. mäng

 

Kategooria: vene keel ja kultuur
1. koht

Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Anastassia Tatartšuk
Liia Smelska

25.-30.11.2020, veebis

Konkurss "Лишь слову жизнь дана"

Konkursil oli võimalik osaleda kolmes kategoorias. 
III kategooria: olümpiaad - raames küsiti 50 küsimust vene keele ja kultuuri kohta. Osalejaid oli 20 riigist.

õp Irina Jekimenko

Parim töö nominatsioonis "Algupärane töö"
Vladimir Rževski

november 2020

Fotokonkurss "Huvitav maailm"

Korraldaja: Ida-Virumaa arvutiõpetajate sektsioon

1. koht
Rita Razvarova

Eripreemia
Alissa Issakova

Ära märgitud tööd
Arina Vasina
Hannes Lüüde
Anastassia Leontjeva

november 2020

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Arvutijoonistus "Jõhvi Gümnaasiumi jõulukaart 2020"

õp Tairi Karafin
Tubli osalemine
Liia Smelska
Allan Lip
Kaur Kullamäe

9. november - 4. detsember, veebis

Informaatikavõistlus "Kobras", I voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool ja Miksike

õp Airika Andruse

Tubli osalemine
Laura Larens
Aleksandr Petrov

3.12.2020, veebis

Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Dea Proode

Vanem vanuserühm
11.-12. klassid
12. koht
Merilin Salu

7.-13. detsember 2020, veebis

Võistlus "Salakeel II"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Maie Marks

1. koht
Natalja Frantikova
2. koht
Asmik Chamyan
3. koht
Marii-Heleen Maivel
4. koht
Liset Vähk

7.-13. detsember 2020, veebis

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Jõulumaski meisterdamine

 
Meeskondlik 1. koht ja
edasipääs lõppvõistlusele
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Kirill Volkov
Anna Derdessova
Mari-Nicole Berezovski
Rita Razvarova
Jessica Brjuhhov
Svetlana Prigoževa
Maksim Gaponenko
Sofia Tšerkassova
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Dmitri Kuznetsov
Ksenia Korovjonkova
Maksim Dorš
Karina Solovjova
Kirill Fatun
Denni Karin
Veronika Toomik
Liia Smelska

11.12.2020, Jõhvis

Viie Kooli Võistluse Ida-Viru koolide eelvõistlus

Ida-Virumaa esinduse osalemist Viie Kooli Võistlusel toetab Viru Keemia Grupp

õp Kristelle Kaarmaa
õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll 

Noorem vanuserühm (9.-10.kl)
20. koht

Andrei Potrebin
42. koht
Devid Toomast

Vanem vanuserühm (11.-12.kl)
39. koht

Liia Smelska
49. koht
Veronika Toomik

12.12.2020

Talvine lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll

10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.12.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 4. mäng

 

Kategooria: U18 vanuseklassi aasta kergejõustiklane (noormehed)

Nominent
Viktor Morozov

detsember 2020

Kergejõustikuauhinnad 2020

Korraldaja: Eesti Kergejõustiku Liit
8.-12.klasside arvestuses
13. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

28.12.2020, veebis

Üle-Eestiline "Mis? Kus? Millal?" meistrivõistlus

Osales 40 võistkonda.
Tunnustus "Emotsionaalne ja kaasahaarav esitus"
Sofia Nazarova

Tunnustus "Kõige tundelisem ja hingestatud esitus"
Maris Murd

30.12.2020, veebis

Maakondlik vene laulude konkurss

Korraldaja: Ida-Virumaa vene keele ainesektsioon

õp Oksana Nazarova
õp Maria Derbneva

     
II poolaasta (jaanuar - juuni 2021)
16.-17.koht
Aleksandr Petrov

03.01.2021, veebis

Esseekonkurss "Piirideta ülikool, Eesti parim võimalus"

Korraldaja: TalTech

õp Maie Marks

Parima venekeelse loo eriauhind
Kristiina Dunajeva

12.01.2021

Loovkirjutamise konkurss "Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna"

Korraldaja: Eesti Lastekirjanduse Selts

õp Irina Jekimenko

Edukas esinemine
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Kirill Volkov
Anna Derdessova
Mari-Nicole Berezovski
Sofia Nazarova
Jessica Brjuhhov
Svetlana Prigoževa
Maksim Gaponenko
Sofia Tšerkassova
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Dmitri Kuznetsov
Ksenia Korovjonkova
Maksim Dorš
Karina Solovjova
Kirill Fatun
Denni Karin
Veronika Toomik
Liia Smelska

14.-15.01.2021, veebis

Viie kooli võistlus, lõppvõistlus

Ida-Virumaa esinduse osalemist Viie Kooli Võistlusel toetab Viru Keemia Grupp

õp Kristelle Kaarmaa
õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll

Nelja võitja seas ning parima venekeelse kirjandi autor
Liia Smelska

jaanuar 2021

Rahvusvahelisele holokausti mälestuspäevale pühendatud kirjandivõistlus teemal "Kui sa hukkad ühe elu, sa purustad terve maailma. Kui sa päästad ühe elu, sa päästad terve maailma" (Talmud)

Korraldaja: Eesti Mälu Instituut koostöös HTMiga

Kokku esitati 21 tööd.

õp Irina Jekimenko
õp Ljudmilla Ragilo

10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

jaanuar 2021

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 5. mäng

 
Gümnaasiumiastmes
1. koht
Kirill Volkov

21.02.2021, Kohtla-Järvel

Saksa keele olümpiaadi piirkondlik voor

õp Galina Kolganova

10.klasside arvestuses
1. koht
Devid Toomast
2. koht
Diana Beljajeva
3. koht
Nikita Konkin

11.klasside arvestuses
1. koht
Maksim Gaponenko
2. koht
Mari-Nicole Berezovski
3. koht
Sofja Tšerkassova
4.-5. koht
Sofia Nazarova
Jevgenia Amelina

12.klasside arvestuses
1. koht
Dariana Aav
2. koht
Kirill Fatun

23.01.2021, Jõhvis

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Kristelle Kaarmaa

10. klasside arvestuses
3. koht
Lii Maksimov
7. koht
Liisa Vaigla

11.-12.klasside arvestuses ja 
12.klasside arvestuses
1. koht
Raul Kaarlõp
2. koht
Berit Marie Sügis

11.-12.klasside arvestuses
4. koht ja 
11.klasside arvestuses
2. koht
Henry-Marcus Metsatalu

11.-12.klasside arvestuses
5. koht ja
12.klasside arvestuses
3. koht
Aleksandr Petrov

26.01.2021, veebis

Emakeele olümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Dea Proode
õp Maie Marks

10. kl arvestuses
1. koht

Devid Toomast
2. koht
Andrei Potrebin
4. koht
Timofei Šinšakov
6. koht
Maksim Lobossok
12. koht
Nikita Konkin

11. kl arvestuses
1. koht

Maksim Gaponenko
2. koht
Anna Derdessova
4. koht
Svetlana Prigoževa
5. koht
Nicole-Marii Berezovski
8. koht
Angelika Hainatskaja
9. koht
Sofja Tšerkassova
10. koht
Sofia Nazarova

12. kl arvestuses
1. koht

Maksim Dorš
2. koht
Liia Smelska
3. koht
Dmitri Kuznetsov
4. koht
Veronika Toomik
Denni Karin
5.-6. koht
Igor Mahlinovski
Robert Pekin
9.-10. koht
Toomas Morel
Daniel Lambing

27.01.2021

Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

õp Žanna Arganova
õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll
õp Olga Anisimova
Gümnaasiumiastmes
1. koht
Yuliia Melnychuk
2.-4. koht
Kristiina Dunajeva
6.-7. koht
Marika Sinjova

30.01.2021, Jõhvis

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Kai Habakukk
õp Liina Kollo

Gümnaasiumi vanusegrupis
1. koht
Sofia Nazarova
2. koht
Laura Larens

06.02.2021, Jõhvis

Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: HTM ja MTÜ Kunstihariduse Ühing

õp Tairi Karafin

Gümnaasiumi vanusegrupis
1. koht
Devid Toomast
2. koht
Andrei Potrebin
3.-4. koht
Konstantin Mikhaylov
Aleksandra Tšervjakova
5. koht
Kirill Volkov
6. koht
Lii Maksimov

06.02.2021, Jõhvis

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

Gümnaasiumiastmes
1. koht
Kaur Kullamäe
2. koht
Helger Orel
3. koht
Robert Pekin
4. koht
Laura Larens
6. koht
Daniel Lambing
8. koht
Mari-Nicole Berezovski
11. koht
Lisett Vähk

09.02.2021

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Ene Sokman
õp Elise Jalonen

10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

11.02.2021, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 6. mäng

 
1.-2. koht
Anastassia Bõstrova
1.-2. koht
Mark Klevets
3. koht
õp Riina Vaht

veebruar 2021

Jõhvi Gümnaasiumi fotokonkurss "Sini-must-valge"

 
1. koht
Kamilla Tšaltseva
2. koht
Kaur Kullamäe
3. koht
Laura Reiland

veebruar 2021

Jõhvi Gümnaasiumi fotokonkurss "Talvine Jõhvi Gümnaasium"

 
Ära märgitud ja avaldatud essee
Aleksandr Petrov

07.03.2021, veebis

Esseekonkurss "Looduslikud pühapaigad rahvausundis minevikus ja tänapäeval"

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Maie Marks

Meeskondlik
3. koht
Aleks Bratšun
Sofia Nazarova
Fjodor Derbnev
Angelika Hainatskaja
Anastassia Pavlenko

11.03.2021, veebis

Narva linna intellektuaalmäng "Venemaa ja Eesti. Saatuse kaks joont."

Korraldaja: Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond, koolirahu projekti raames

õp Oksana Nazarova

Tubli osalemine
Kaur Kullamäe

01.-12.03.2021, veebis

Informaatikavõistlus Kobras, viktoriini II voor

 
Tubli osalemine
Diana Dolganova

12.03.2021, veebis

18. Hansenist Tammsaareni võistulugemine

õp Maie Marks

B1-tase
1. koht

Liisbet Metsatalu
2. koht
Geret Filippov

B2-tase
1. koht

Rodion Krupin
2. koht
Fjodor Derbnev
3. koht
Sofia Nazarova

12.03.2021, veebis

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi piirkondlik voor

õp Oksana Nazarova
õp Jelena Manuilovitš
õp Maria Derbneva

B1-tase
5.-6. koht

Liisbet Metsatalu

B2-tase
1. koht

Fjodor Derbnev
4. koht
Rodion Krupin
5. koht
Sofia Nazarova

16.03.2021, veebis

Vene keel võõrkeelena olümpiaadi vabariiklik voor

õp Oksana Nazarova
õp Maria Derbneva
õp Jelena Manuilovitš
Grand prix
Liia Smelska

märts 2021

Fantaasiavideo konkurss "Minu päev Marsil"

Korraldaja: TalTech Ameerika keskus
Äramärgitud töö ja auhinnaline koht
Jelizaveta Inšakova
Liia Smelska

märts 2021

Kirjavõistlus "Kiri küüditatule"

Korraldajad: Eesti Mälu Instituut ja Postimees

õp Irina Jekimenko
õp Ljudmilla Ragilo

1. koht
Geret Filippov

märts 2021

Jõhvi Gümnaasiumi raamatuseljaluule konkurss emakeelepäeva raames

 
1. koht
Mark Klevets
2. koht
Anna Kuzmina
3. koht
Kaur Kullamäe

märts 2021

Jõhvi Gümnaasiumi fotokonkurss "Kevad telefonis"

 
10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

märts 2021, veebis

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 7. mäng

 
Meeskondlik 
9. koht

Henry-Marcus Metsatalu
Hannes Lüüde

06.04.2021, veebis

RG-de virtuaalne mälumäng "Arukate akadeemia", I voor

 
12. koht
Kert Anger
31. koht
Liset Vähk
39. koht
Kaur Kullamäe

07.04.2021, veebis

Riigikaitseõpetuse ainevõistlus "Hakk"

Korraldaja: TÜ Teaduskool
Tubli osalemine
Rita Razvarova
Anastassia Latõševa
Kristina Naumovets
Ksenia Koveiko
Beata Sillat
Mihhail Bobesko
Veronika Toomik
Konstantin Mikhaylov
Anastassia Jegorova

10.04.2021

Totaalne etteütlus 2021 / Тотальный диктант 2021

õp Irina Jekimenko

10. klasside arvestuses
7. koht,

10.-12.klasside arvestuses
32. koht, 

autasustatud järguta diplomiga
Devid Toomast

10. klasside arvestuses
21. koht,
10.-12.klasside arvestuses
64. koht

Andrei Potrebin

10.04.2021

Füüsikaolümpiaadi vabariiklik voor

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk

Päeva rekord
1. koht

Anna Vassiljeva
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Liset Vähk

21 päeva kogusammude arvestuses
1. koht

Jevgenia Amelina
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Kaur Kullamäe
4. koht
Daniel Lambing
5. koht
Margit Hiiesalu

aprill 2021

JG sammude kogumise väljakutse

 

10.-11. klasside arvestuses
1. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

aprill 2021, veebis

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 8. mäng

 
10.-11. klasside arvestuses
Üldvõit (tšempionid)
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

2020/21. õa

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaeg

 
Meeskondlik 
11.-12. koht

Henry-Marcus Metsatalu
Hannes Lüüde

04.05.2021, veebis

RG-de virtuaalne mälumäng "Arukate akadeemia", II voor

 

“Inimtegevuse mõju kliimale” 
1.-3. koht

Kristina Ježova
Asmik Chamyan
Olesya Popova

"Vesi kui rikkus"
1. koht

Asmik Chamyan
2. koht
Lii Maksimov
3. koht
Kristina Ježova

"Liigirikkus on igaühe rikkus"
1. koht

Kaur Kullamäe
2. koht
Carmelyta Soone
3. koht
Konstantin Rõžikov

"Jäätmed - kuld või prügi"
1. koht

Liset Vähk
2.-3. koht
Asmik Chamyan
Eenok Sepp

10.-14.05.2021, veebis

JG keskkonnanädala pildimängud

õp Kristelle Kaarmaa
õp Ene Sokman
õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk
õp Riina Vaht

“Inimtegevuse mõju kliimale” 
1. koht

Kaur Kullamäe
2. koht
Sofja Tšerkassova
3. koht
Karolina Uustal

"Vesi kui rikkus"
1.-2. koht

Kaur Kullamäe
Jevgenia Amelina
3. koht
Vladimir Rževski

"Liigirikkus on igaühe rikkus"
1. koht

Kaur Kullamäe
2. koht 
Karolina Uustal
3. koht
Sofja Tšerkassova

"Jäätmed - kuld või prügi"
1. koht

Melany Ernest
2. koht
Karolina Uustal
3. koht
Sofia Petrovitskaja

10.-14.05.2021, veebis

JG keskkonnanädala viktoriinid

õp Kristelle Kaarmaa
õp Ene Sokman
õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk
õp Riina Vaht
​​​
1. koht
Anna Vassiljeva
2. koht
Polina Galkina
3. koht
Liset Vähk
4. koht
Mari-Nicole Berezovski
5. koht
Laura Lang

13.05.2021

JG keskkonnanädal: vanapaberi kogumine

 
1. koht
õp Tairi
2. koht
Kert Anger
3. koht
õp Virve
4. koht
Liset Vähk
5. koht
Markos Liivrand

september 2020 - mai 2021

JG keskkonnakampaania: küünlaümbriste kogumine

 
99. koht
Maksim Dorš

13.05.2021, veebis

Matemaatika võistlusmäng Känguru

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Vanusegrupis 300 osalejat

õp Žanna Arganova

Tubli osalemine
Marija Paide

14.05.2021

22. ajaloo-alaste uurimistööde võistlus Vabariigi Presidendi auhindadele “MURRANG” 2020/21. õa-l

Korraldaja: Eesti Ajaoo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts
Kokku esitati 81 uurimis-ja loovtööd kokku põhikooli ja gümnaasiumi astme peale - uurimistööde kategoorias 70 (PK 25; G 45) ja loovtöid oli 11 (PK 7; G 4) https://eays.edu.ee/wp-content/uploads/2021/05/Tulemused_22.-uurimistoode-voistlus_2021.pdf

õp Kristin Lekko

Päeva rekord
1.-2. koht

Sofja Tšerkassova
Maksim Gaponenko
3. koht
Konstantin Rõžikov
4. koht
Nikita Kotškin
5. koht
Allan Lip

Päeva rekord sammude arvestuses
1. koht

Jevgenia Amelina
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Laura Reiland
4. koht
Mark Klevets
5. koht
Vladislav Oganovski

21 päeva kogukilomeetrite arvestuses
1. koht
Jevgenia Amelina
2. koht
Konstantin Rõžikov
3. koht
Vladislav Oganovski
4. koht
Maksim Gaponenko
5. koht
Kaur Kullamäe

mai 2021

JG kilomeetrite kogumise väljakutse

 
Meeskondlik 
5. koht

Devid Toomast
Mari-Nicole Berezovski
Maksim Dorš
Dmitri Kuznetsov

26.05.2021, veebis

RGde virtuaalne matemaatikavõistlus Pentlaton

õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll
õp Žanna Arganova
11.-12. klasside arvestuses
1. koht

Veronika Toomik
7. koht
Andreas Sultseng
13. koht
Jevgenia Amelina
14. koht
Aleksandra Širobokova

28.05.2021, Narvas

Eesti keel II keelena olümpiaadi vabariiklik voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Ulvi Vilumets
õp Jelena Jakovleva

Kutsekooli ja gümnaasiumi vanuserühmas
3. koht
Jelizaveta Inšakova

mai 2021, veebis

Üleriigiline meemikonkurss "Matemaatika on..."

Korraldajad: Eesti Matemaatika Selts, Pärnu Rääma PK, TÜ matemaatika ja statistika instituut

õp Žanna Arganova

Meeskondlik
11.-12.koht
Üldarvestuses (I-III voor)
12. koht
Henry-Marcus Metsatalu
Hannes Lüüde

01.06.2021, veebis

RGde virtuaalne mälumäng "Arukate akadeemia", III voor

 
Gümnaasiumiastmes
23. koht
Sofia Nazarova

05.06.2021, Tallinnas

Kunstiolümpiaadi vabariiklik voor

õp Tairi Karafin