Koolielu

Silmapaistev Arhitekt

Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.


2020/21. õa

I poolaasta (september - detsember 2020)

1. koht neidude arvestuses
Liset Vähk

1. koht noormeeste arvestuses
Ilja Rõženkov

1. koht töötajate arvestuses
Külli Kallas

04.09.2020, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügiskross (4 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
7.-8. koht
Arina Danilova
05.09.2020, Tallinnas
Kunstiolümpiaadi vabariiklik lõppvoor
õp Tairi Karafin
2. koht
Martin Müüdla
Roland Raidma
Richard Pärss
Erich Pullerits
Stivert Pulk
Hanno Vesse Mihkelson
Mario Kivil

16.09.2020, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Üksikkogujate arvestuses
1. koht
Liset Vähk
2. koht
Anna Vassiljeva
3. koht
Gerel Atheron Normak

17.09.2020, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi keskkonnanädal
Vanapaberi kogumine

 

1. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

2. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 1. mäng

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 1. mäng

 

Noorem rühm
19. koht

Devid Toomast

Vanem rühm
32. koht

Liia Smelska

26.09.2020, Kohtla-Järvel

Üleriigiline lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 85 osalejat, vanemas rühmas 75 osalejat üle Eesti.

õp Maarika Uudeküll
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova

Kooli parimad:
Maksim Gaponenko
Jevgenia Amelina
Sofja Tšerkassova
Yuliia Melnychuk
Daaniel Melnik
Jelena Samsonova

07.10.2020, veebis

Bioloogia e-viktoriin "Valge bioloogia"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk

Pääs finaalkontserdile
Ljubov Karhanina
Jelizaveta Ool
Nikita Artsimovitšus
Anton Pavlenko

08.10.2020, Kohtla-Järvel

Omaloomingu konkurss "Väike laul suurele lavale"

õp Tanja Elken
7.-12. klasside arvestuses 
3. koht
Andrei Timošin
Andrei Shvedov
Dmitri Derevjanko
Elizavetta Bitkova

15.10.2020, Tallinnas

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

2. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 2. mäng

 
1. koht saalimängus
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 2. mäng

 

Oiviku sertifikaat 
(Сертификат отличника)
Kristina Dunajeva

Tubli osalemine
Olesja Zenkova
Rita Razvarova
Ksenia Leppelja
Anastassia Tatartšuk
Veronika Toomik
Jana Prostokišina
Katrin-Liis Seppenen

17.10.2020

Totaalne etteütlus 2020 (Тотальный диктант 2020)

õp Irina Jekimenko
Tänuavaldus
Dana Kalašnikova
Jõhvi Gümnaasiumi esitamise eest "Aasta kool 2020" konkursile  

"Kõige mitmekihilisem lugu"

Maksim Dorš

oktoober 2020

Multimeediakonkurss „Üks koht, üks lugu“

Korraldaja: Haridus- ja Teadusministeerium
Meediapädevuse nädal 2020
3. koht
Viktoria Kuslapp

02.11.2020

Fotokonkurss "Sügisene Tammiku hiis"

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Tairi Karafin

Parim tulemus
Vladislav Jermakov

03.11.2020

Suur etnograafiline etteütlus 2020 (Большой этнографический диктант 2020)

õp Irina Jekimenko

2000 m
1. koht

Liset Vähk
2. koht
Diana Telnova
3. koht
Aljonva Generalova

1000 m
1. koht

German Avakyan
2. koht
Roland Raidma

04.11.2020, Pannjärvel

ANM jooksukross

õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
Tunnustus ettekandega esinemise eest
Liset Vähk

06.11.2020, Toilas

Tõnissoni ajalookonverents

Korraldaja: Jõhvi Muuseumi Selts

õp Saskia Sadrak

Ergutusauhinna pälvis
Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Aleksandr Petrov
Kristina Dunajeva
Rita Razvarova
Daniil Sergejev
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Veronika Toomik
Diana Ivanova
Anastassia Tatartšuk

15.11.2020

Esseekonkurss "Minu Euroopa"

Korraldatud kodanikuhariduse programmi Minu Riik raames

õp Irina Jekimenko
õp Maie Marks

Kategooria: vene keel ja kultuur
1. koht

Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Anastassia Tatartšuk
Liia Smelska

25.-30.11.2020, veebis

Konkurss "Лишь слову жизнь дана"

Konkursil oli võimalik osaleda kolmes kategoorias. 
III kategooria: olümpiaad - raames küsiti 50 küsimust vene keele ja kultuuri kohta. Osalejaid oli 20 riigist.

õp Irina Jekimenko

Parim töö nominatsioonis "Algupärane töö"
Vladimir Rževski

november 2020

Fotokonkurss "Huvitav maailm"

Korraldaja: Ida-Virumaa arvutiõpetajate sektsioon

1. koht
Rita Razvarova

Eripreemia
Alissa Issakova

Ära märgitud tööd
Arina Vasina
Hannes Lüüde
Anastassia Leontjeva

november 2020

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Arvutijoonistus "Jõhvi Gümnaasiumi jõulukaart 2020"

õp Tairi Karafin
Tubli osalemine
Liia Smelska
Allan Lip
Kaur Kullamäe

9. november - 4. detsember, veebis

Informaatikavõistlus "Kobras", I voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool ja Miksike
Vanem vanuserühm
11.-12. klassid
12. koht
Merilin Salu

7.-13. detsember 2020, veebis

Võistlus "Salakeel II"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Maie Marks

1. koht
Natalja Frantikova
2. koht
Asmik Chamyan
3. koht
Marii-Heleen Maivel
4. koht
Liset Vähk

7.-13. detsember 2020, veebis

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Jõulumaski meisterdamine

 
Meeskondlik 1. koht ja
edasipääs lõppvõistlusele
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Kirill Volkov
Anna Derdessova
Mari-Nicole Berezovski
Rita Razvarova
Jessica Brjuhhov
Svetlana Prigoževa
Maksim Gaponenko
Sofia Tšerkassova
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Dmitri Kuznetsov
Ksenia Korovjonkova
Maksim Dorš
Karina Solovjova
Kirill Fatun
Denni Karin
Veronika Toomik
Liia Smelska

11.12.2020, Jõhvis

Viie Kooli Võistluse Ida-Viru koolide eelvõistlus

Ida-Virumaa esinduse osalemist Viie Kooli Võistlusel toetab Viru Keemia Grupp

õp Kristelle Kaarmaa
õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll 

Noorem vanuserühm (9.-10.kl)
20. koht

Andrei Potrebin
42. koht
Devid Toomast

Vanem vanuserühm (11.-12.kl)
39. koht

Liia Smelska
49. koht
Veronika Toomik

12.12.2020

Talvine lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll

Kategooria: U18 vanuseklassi aasta kergejõustiklane (noormehed)

Nominent
Viktor Morozov

detsember 2020

Kergejõustikuauhinnad 2020

Korraldaja: Eesti Kergejõustiku Liit
     
II poolaasta (jaanuar - juuni 2021)
     
     

 

 

2020/21. õa

I poolaasta (september - detsember 2020)

1. koht neidude arvestuses
Liset Vähk

1. koht noormeeste arvestuses
Ilja Rõženkov

1. koht töötajate arvestuses
Külli Kallas

04.09.2020, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügiskross (4 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
7.-8. koht
Arina Danilova
05.09.2020, Tallinnas
Kunstiolümpiaadi vabariiklik lõppvoor
õp Tairi Karafin
2. koht
Martin Müüdla
Roland Raidma
Richard Pärss
Erich Pullerits
Stivert Pulk
Hanno Vesse Mihkelson
Mario Kivil

16.09.2020, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Üksikkogujate arvestuses
1. koht
Liset Vähk
2. koht
Anna Vassiljeva
3. koht
Gerel Atheron Normak

17.09.2020, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi keskkonnanädal
Vanapaberi kogumine

 

1. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

2. koht
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 1. mäng

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

18.09.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 1. mäng

 

Noorem rühm
19. koht

Devid Toomast

Vanem rühm
32. koht

Liia Smelska

26.09.2020, Kohtla-Järvel

Üleriigiline lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 85 osalejat, vanemas rühmas 75 osalejat üle Eesti.

õp Maarika Uudeküll
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova

Kooli parimad:
Maksim Gaponenko
Jevgenia Amelina
Sofja Tšerkassova
Yuliia Melnychuk
Daaniel Melnik
Jelena Samsonova

07.10.2020, veebis

Bioloogia e-viktoriin "Valge bioloogia"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Liina Kollo
õp Kai Habakukk

Pääs finaalkontserdile
Ljubov Karhanina
Jelizaveta Ool
Nikita Artsimovitšus
Anton Pavlenko

08.10.2020, Kohtla-Järvel

Omaloomingu konkurss "Väike laul suurele lavale"

õp Tanja Elken
7.-12. klasside arvestuses 
3. koht
Andrei Timošin
Andrei Shvedov
Dmitri Derevjanko
Elizavetta Bitkova

15.10.2020, Tallinnas

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales

 
10.-12.klasside arvestuses
1. koht

võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

2. koht
võistkond "Evakuatsiooniplaan"
Kamilla Tšaltseva 
Viktoria Kotškina 
Asmik Chamyan 
Kristiina Dunajeva 
Alina Fominykh 
Devid Toomast 

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 27. hooaja 2. mäng

 
1. koht saalimängus
võiskond "Fööniksid"
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Maksim Gaponenko
Sofja Tšerkassova

16.10.2020, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 27. hooaja 2. mäng

 

Oiviku sertifikaat 
(Сертификат отличника)
Kristina Dunajeva

Tubli osalemine
Olesja Zenkova
Rita Razvarova
Ksenia Leppelja
Anastassia Tatartšuk
Veronika Toomik
Jana Prostokišina
Katrin-Liis Seppenen

17.10.2020

Totaalne etteütlus 2020 (Тотальный диктант 2020)

õp Irina Jekimenko
Tänuavaldus
Dana Kalašnikova
Jõhvi Gümnaasiumi esitamise eest "Aasta kool 2020" konkursile  

"Kõige mitmekihilisem lugu"

Maksim Dorš

oktoober 2020

Multimeediakonkurss „Üks koht, üks lugu“

Korraldaja: Haridus- ja Teadusministeerium
Meediapädevuse nädal 2020
3. koht
Viktoria Kuslapp

02.11.2020

Fotokonkurss "Sügisene Tammiku hiis"

Korraldaja: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

õp Tairi Karafin

Parim tulemus
Vladislav Jermakov

03.11.2020

Suur etnograafiline etteütlus 2020 (Большой этнографический диктант 2020)

õp Irina Jekimenko

2000 m
1. koht

Liset Vähk
2. koht
Diana Telnova
3. koht
Aljonva Generalova

1000 m
1. koht

German Avakyan
2. koht
Roland Raidma

04.11.2020, Pannjärvel

ANM jooksukross

õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina
Tunnustus ettekandega esinemise eest
Liset Vähk

06.11.2020, Toilas

Tõnissoni ajalookonverents

Korraldaja: Jõhvi Muuseumi Selts

õp Saskia Sadrak

Ergutusauhinna pälvis
Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Aleksandr Petrov
Kristina Dunajeva
Rita Razvarova
Daniil Sergejev
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Veronika Toomik
Diana Ivanova
Anastassia Tatartšuk

15.11.2020

Esseekonkurss "Minu Euroopa"

Korraldatud kodanikuhariduse programmi Minu Riik raames

õp Irina Jekimenko
õp Maie Marks

Kategooria: vene keel ja kultuur
1. koht

Ksenia Leppelja

Tubli osalemine
Anastassia Tatartšuk
Liia Smelska

25.-30.11.2020, veebis

Konkurss "Лишь слову жизнь дана"

Konkursil oli võimalik osaleda kolmes kategoorias. 
III kategooria: olümpiaad - raames küsiti 50 küsimust vene keele ja kultuuri kohta. Osalejaid oli 20 riigist.

õp Irina Jekimenko

Parim töö nominatsioonis "Algupärane töö"
Vladimir Rževski

november 2020

Fotokonkurss "Huvitav maailm"

Korraldaja: Ida-Virumaa arvutiõpetajate sektsioon

1. koht
Rita Razvarova

Eripreemia
Alissa Issakova

Ära märgitud tööd
Arina Vasina
Hannes Lüüde
Anastassia Leontjeva

november 2020

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Arvutijoonistus "Jõhvi Gümnaasiumi jõulukaart 2020"

õp Tairi Karafin
Tubli osalemine
Liia Smelska
Allan Lip
Kaur Kullamäe

9. november - 4. detsember, veebis

Informaatikavõistlus "Kobras", I voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool ja Miksike
Vanem vanuserühm
11.-12. klassid
12. koht
Merilin Salu

7.-13. detsember 2020, veebis

Võistlus "Salakeel II"

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Maie Marks

1. koht
Natalja Frantikova
2. koht
Asmik Chamyan
3. koht
Marii-Heleen Maivel
4. koht
Liset Vähk

7.-13. detsember 2020, veebis

Jõhvi Gümnaasiumi jõulukonkursid:
Jõulumaski meisterdamine

 
Meeskondlik 1. koht ja
edasipääs lõppvõistlusele
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Kirill Volkov
Anna Derdessova
Mari-Nicole Berezovski
Rita Razvarova
Jessica Brjuhhov
Svetlana Prigoževa
Maksim Gaponenko
Sofia Tšerkassova
Jevgenia Amelina
Andreas Sultseng
Dmitri Kuznetsov
Ksenia Korovjonkova
Maksim Dorš
Karina Solovjova
Kirill Fatun
Denni Karin
Veronika Toomik
Liia Smelska

11.12.2020, Jõhvis

Viie Kooli Võistluse Ida-Viru koolide eelvõistlus

Ida-Virumaa esinduse osalemist Viie Kooli Võistlusel toetab Viru Keemia Grupp

õp Kristelle Kaarmaa
õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll 

Noorem vanuserühm (9.-10.kl)
20. koht

Andrei Potrebin
42. koht
Devid Toomast

Vanem vanuserühm (11.-12.kl)
39. koht

Liia Smelska
49. koht
Veronika Toomik

12.12.2020

Talvine lahtine matemaatikavõistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Maarika Uudeküll

Kategooria: U18 vanuseklassi aasta kergejõustiklane (noormehed)

Nominent
Viktor Morozov

detsember 2020

Kergejõustikuauhinnad 2020

Korraldaja: Eesti Kergejõustiku Liit
     
II poolaasta (jaanuar - juuni 2021)